09:46
Звіт про тиждень суспільних дисципплін

 

Звіт про тиждень суспільних дисципплін

18.02.21

Викладачем  Кирій Л.В. у групі 216 проведений виховний захід «Музичний калейдоскоп». Мета заходу виховати в учнів чуйність, милосердність, відвертість,щоб учень міг творити добрі вчинки та співпереживати, радіти від щирого серця. Джерелом такої краси є мистецтво – живопис,театр,музика.

 

Члени історичного гуртка    разом з викладачем Улізько М.М. провели історичні цікавинки «Чи знаєте ви, що…»

Цікаві факти про Україну.

Наша країна набагато цікавіша ніж здається! Пропонуємо Вашій Увазі цікаві факти про Україну, які Ви можливо не знали.

Описание: Point Green Станція метро«Арсенальна» у Києві — найглибша у світі. Вона проходить під землею на глибині 105 м. Станцію біля будівлі парламенту побудували в 1960 р., однією з перших. За деякими даними, у тунелях біля «Арсенальної» є таємні схованки для політичної верхівки.

Описание: Point Green Третій найвідвідуваніший у світі Макдональдс знаходиться в Києві біля залізничного вокзалу. Цей заклад незмінно потрапляє до п’ятірки найбільш жвавих Макдональдсів світу

 Описание: Point Green Україна посідає четверте місце у світі за кількістю громадян з вищою освітою. Населення України належить до найбільш освічених, а кількість людей з вищою освітою на душу населення — вища за середньоєвропейський рівень.

Описание: Point Green Одна з найвідоміших у світі різдвяних пісень — це «Щедрик», народна пісня, записана українським композитором Миколою Леонтовичем. Світ знає її як Carol of the Bells або Ring Christmas Bells. На You tube різні виконання «Щедрика» набирають мільйони переглядів.

Пісня прозвучала у багатьох закордонних фільмах. Наприклад, в улюбленому всіма фільмі "Сам удома" вона є одним з найголовніших саундтреків. Крім того, численні кавери "Щедрика" набирають неймовірну кількість переглядів.

19.02.21

 По групах під час проведення Огляду Інформації прослухана учнями  Інформаційна хвилинка «19 лютого – цей День в Історії Людства!», де учні мали можливість дізнатися про найвизначніші події дня в Історії.

     З метою формування ціннісного ставлення учнівської молоді до українського народу, Батьківщини, держави та нації Викладачем  Колеснікою Т.Г. з групою 316 проведено Бесіду до Дня спротиву Криму до Дня початку кримського спротиву

 

    Саме 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму відбулися багатотисячні мітинги. Понад 14 тисяч кримчан виступили за єдину державу, за свою Батьківщину – за Україну.А в цей час, підступно, без оголошення, Російська Федерація вже розпочала вторгнення. Розпочалася російська агресія, яка мала вигляд нової форми війн – гібридна війна. «Зелені чоловічки», при підтримці місцевих колоборантів розпочали окупацію півострову.Весь час, з початку окупації російські пропагандисти переконували весь світ, що все відбувалося мирно та за «повною підтримкою кримчан». Проте факти говорять про зворотне – Крим не прийняв окупантів, громадяни України встали на захист своєї землі. Хоча сили і були нерівні.

Анексія Російською Федерацією півострова Крим не припинила спротиву окупантам та колоборантам. Найбільш активно виступала молодь – учні та студенти, які народились та виросли в Україні.

 

Викладач Гонтарюк Н.О. провела  у групі 116 захід «Молодіжні субкультури». Здобувачі освіти глибше познайомилися з поняттям та класифікацією субкультур, які існують сьогодні в молодіжному середовищі, з історією їх виникнення, реальними та декларованими, цінностями, атрибутикою, чинниками небезпеки .

Багато людей упереджено ставляться до представників молодіжних субкультур, зовсім не знаючи, що більшість з них не мають ні найменшого відношення до криміналу, сексуальної розбещеності, сатанизму. А навпаки - це звичайні у спілкуванні підлітки, більшість з яких початківці - музиканти, письменники, художники та досить обдаровані люди. Вони виступають проти деяких чинних правил і для цього збираються в групи, створюючи тим самим свою маленьку систему (зі своїм одягом та законами) на противагу системі великій.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 192 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: