11:09
Засідання Педагогічної Ради

Засідання Педагогічної Ради у новому онлайн-форматі

16 січня 2021 року, відповідно до плану роботи ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги», відбулося онлайн-засідання педагогічної ради на платформі Google Meet.

Тема педради «Про підсумки діяльності педагогічного колективу у І семестрі 2020-2021 н.р. та пріоритетні напрямки роботи у ІІ семестрі».

В онлайн-зустрічі взяли участь 72 педагоги освітнього закладу.

Голова педагогічної ради Валентина КОРОЧАНСЬКА звернула увагу учасників педради на характерні особливості завершення І семестру 2020-2021 н.р. в умовах дистанційного навчання.

Заступник директора з НВР Валентина КЛИМКО проінформувала про підготовку до проведення державної атестації в умовах карантину. Було наголошено, що викладачами розпочато підготовку до проведення ПА і ДКЕ дистанційно у синхронному режимі із забезпеченням ідентифікації здобувачів освіти. Особливу увагу Валентина Миколаївна звернула на питання профорієнтації в умовах карантину

Заступник директора з НР Світлана КОПЕЛЕЦЬ проаналізувала використання педагогами закладу методів та технологій для організації дистанційного навчання, вказавши на позитивну динаміку щодо використання сучасних технологій.

Одним із важливих питань порядку денного був аналіз роботи з правопорушень, злочинності та порушень дисципліни серед здобувачів совіти училища, яке висвітлила заступник директора з НВР Ірина ЯКИМЕНКО.

Методисти училища Оксана ПТИЦЯ та Галина ФІЩУК у своїх виступах наголосили на тому, що пандемія внесла корективи у звичний спосіб життя, проте для багатьох викладачів карантин надає можливість самовдосконалюватися, підвищувати рівень власної компетентності. Педагоги працюють над реалізацією планів самоосвіти, працюють над розробками навчально-методичних посібників та рекомендацій, наповненням навчальних платформ Moodle, GoogleClassroom, Padlet, Zoom, Google Meet, написанням статей та беруть участь у різноманітних конференціях, вебінарах, проходячи курси на онлайн-платформах.

Людмила ПРОСЯНИК, інспектор відділу кадрів, запропонувала затвердити сертифікати про підвищення кваліфікації педагогічних працівників із зазначенням відповідної кількості отриманих академічних годин.

Підсумовуючи засідання педагогічної ради, директорка Валентина КОРОЧАНСЬКА звернула увагу на необхідність виконання комплексного плану заходів по організації освітнього та виховного процесів в онлайн-режимі, опанування і впровадження нових форм і методів профорієнтаційної роботи. А також закликала усіх дотримуватися вимог карантинних заходів, санітарно-гігієнічних норм та соціальної дистанції, дбати про своє здоров’я й безпеку рідних, здобувачів освіти та колег.

Упродовж роботи педагогічної ради панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала педагогів-однодумців, сповнених бажанням до ефективної співпраці в онлайн-форматі. Дякуємо всім учасникам педагогічної ради, що долучилися до засідання в режимі онлайн!

Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей! Розуміємо, що саме такий формат спілкування з педагогами допоможе вдало продовжити дистанційне навчання та успішно завершити 2020-2021 навчальний рік.

І все ж таки РАЗОМ ми зможемо подолати виклики сьогодення. Бережіть себе! Будьте здорові!

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 253 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: