11:06
Відкритий урок виробничого навчання "Обробка капустяних, салатних, пряних овочів,  використання"

Відкритий урок виробничого навчання "Обробка капустяних, салатних, пряних овочів,  використання"

21 листопада 2019 року майстер виробничого навчання 1 категорії Степанова Лідія Іванівна в рамках атестації  провела на високому професійному рівні відкритий урок  виробничого навчання з професії кухар (3 розряд) в групі 116  на тему: "Обробка капустяних, салатних, пряних овочів,  використання". Учні показали високий рівень знань та засвоєння практичних навичок.

Мета уроку: навчити учнів застосовувати набуті теоретичні знання на практиці; правильно підбирати інструмент, інвентар та посуд; належним чином організовувати робоче місце для обробки овочів та нарізування їх різними формами.

Урок проходив у традиційній формі з дотриманням всіх етапів та відповідних вимог. У ході уроку виробничого навчання майстер продемонструвала прийоми «Хват ножа», « Стійка біля столу», «Техніка нарізки» і виконання простих форм  нарізування овочів. Достатню  увагу було приділено дотриманню вимог техніки безпеки під час виконання технологічного процесу обробки і нарізання овочів.

На уроці були присутні ст. майстер Бондарук Н.П., методист Фіщук Г.Ф., колеги – майстри виробничого навчання. Проведений  урок отримав схвальні відгуки.

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 496 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: