12:33
Відкритий урок викладача Степанової І.О.

Відкритий урок викладача Степанової І.О.

   Нажаль, у нашому житті мають місце нещасні випадки, які трапляються як у побути, так і на виробництві. У багатьох випадках наслідки нещасного випадку залежать від того, наскільки швидко і кваліфіковано надано потерпілому першу домедичну допомогу. Тому усі повинні володіти алгоритмом кваліфікованих та оперативних дій при нещасних випадках, адже нещасний випадок або травма можуть виникнути в будь-який момент.

   30.01.2020 р. викладач спецдисциплін Степанова І.О. провела відкритий урок з предмету «Охорона праці» на тему «Послідовність, принципи і засоби надання домедичної допомоги» під час якого ознайомила учнів з послідовністю, принципами та засобами надання першої домедичної допомоги, ризиком інфікування СНІДом під час надання першої допомоги, а також зі складом медичної аптечки та призначенням і правилами її застосування.

   Перевірка домашнього завдання відбулася у вигляді гри «Інтелектуальний дартс», під час узагальнення та систематизації набутих знань був застосований прийом «ромашка Блума», а також учні виконали інтерактивну вправу «Знайди пару» до якої вони переходили за допомогою QR-кода.

   Висока активність учнів на уроці свідчить про те що учні гарно засвоїли матеріал уроку та отримали від нього задоволення та гарні оцінки.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 160 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: