11:21
Відкритий урок майстра виробничого навчання Степанової Л.І.

Відкритий урок майстра виробничого навчання Степанової Л.І.

У рамках атестації майстром виробничого навчання Степановою  Л.І. був проведений відкритий урок виробничого навчання на тему «Обробка цибулевих, плодових овочів, їх використання», метою якого було формування готовності до виконання простих операцій по обробці та нарізанню цибулевих та плодових овочів простими формами. Максимально наближено до робочих операцій майстер продемонструвала прийоми трудової діяльності, акцентувавши увагу на використанні методів контролю правильності нарізки овочів простими формами. Під час уроку учні показали ступінь оволодіння теоретичним матеріалом  та вміння застосовувати його при виконанні практичних завдань. Урок був проведений у вигляді гри з використанням елементів інноваційних технологій,  які забезпечили ефективне проведення уроку.

Спільна діяльність майстра виробничого навчання та учнів, була спрямована на оволодіння професійними знаннями, навичками та уміннями. Під час уроку панувала творча та доброзичлива атмосфера, учні активно

обговорювали правила техніки безпеки, санітарії та гігієни, а також під контролем майстра самостійно нарізали овочі простими формами.

Присутні на уроці колеги дали достатню оцінку проведенному уроку, а учні отримали подяку

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 232 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: