20:35
Відкритий урок англійської мови

Відкритий урок англійської мови  

22 листопада 2019 року у рамках атестації викладачем англійської мови Вітек Я. В. був проведений відкритий урок на тему «Кухня країн світу» з учнями групи 112 з професії кухар (ІІІ розряд).

Тема уроку є актуальною для учнів, так як вона пов’язана саме з їхньою майбутню професією, тому учні слухали уважно, намагалися активно приймати участь.

Метою уроку було розвивати комунікативно-мовленнєві вміння, творчі здібності. На уроці використовувалися відео- та аудіофрагменти, презентація. Учні із задоволенням грали в гру «Лексичне лото», також активно відбувалася гра «Обережно самозванець», учні  розвивали навички монологічного та діалогічного мовлення.

Викладач намагалася виховати дбайливе ставлення до їжі як до складової свого здоров’я; формувала знання учнів про збалансоване харчування.

Учні поринули у віртуальний світ, переглянувши цікавий відеоролик «Що ми знаємо про всесвітню мережу McDonald's». Учні зацікавилися цією темою, так як для підлітків тема швидкого харчування дуже актуальна. Яна Володимирівна звернула їхню увагу на шкідливість такого харчування для підліткового організму.

 На закріплення  матеріалу була проведена гра «Правда чи брехня».

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 332 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: