20:56
ВІДКРИТИЙ УРОК

ВІДКРИТИЙ УРОК ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

З ПРОФЕСІЇ «КУХАР»

16 лютого 2021 року майстер виробничого навчання Бондарук Ніна Петрівна провела відкритий урок у групі 102 (професія «Кухар, кондитер») на тему: «Механічна кулінарна обробка субпродуктів, приготування напівфабрикатів, їх кулінарне використання».

Метою уроку було вивчити послідовність технологічних процесів, що застосовуть при приготуванні напівфабрикатів з субпродуктів.

На уроці були присутні майстри виробничого навчання кухарського профілю, методист Г.Фіщук та старший майстер Н.Красноход.

В лабораторії заздалегідь були приготовлені робочі місця здобувачів освіти  для проведення вступного інструктажу. Майстром виробничого навчання проведено інструктаж та перевірку з охорони праці, техніки безпеки та стану здоров`я. В ході інструктажу використовувались мультимедійні засоби навчального призначення.

Майстер виробничого навчання  детально продемонструвала і пояснила прийоми механічної обробки субпродуктів, а саме: печінки яловичої, курячої, серця, язика та нирок. Учні працювали з зацікавленістю та вправно виконували трудові дії. При закріпленні матеріалу були використані елементи гри.

Присутні на уроці колеги  відмітили належне забезпечення уроку сировиною та інвентарем, інструкційно-технологічною документацією, підготовленість здобувачів освіти з теоретичних питань.

Урок виробничого навчання досяг поставленої мети.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 62 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: