18:17
Упровадження STEAM – освіти під час навчання професії «Кондитер»

Упровадження STEAM – освіти під час навчання професії «Кондитер»

  15 січня 2021 року ланцюжок відкритих уроків другого семестру та нового календарного року розпочато проведенням STEAM- уроку в навчальній групі 312 «Кондитер» викладачем англійської мови професійного спрямування Наталією Вакуленко, викладачем устаткування підприємств харчування Ларисою Герасименко та майстром виробничого навчання Любов Срібною, які запропонували вивчення теми  «Приготування виробів з дріжджового тіста» в комплексі.

 Сучасному фахівцеві будь-якого рівня для професійної мобільності та конкурентноспроможності на ринку праці не достатньо володіти тільки спеціальними знаннями та навичками. Невід’ємним атрибутом спеціаліста є знання іноземних мов. Іноземна мова – це ключ до професійного росту.

Наші учні–покоління, яке вже звикло отримувати нформацію, насамперед,візуально. Тож педагоги, які прагнуть отримати найкращий результат, повинні почати використовувати нові методи навчання вже сьогодні. Залучення учнів в STEАM може підтримати не лише розвиток креативного мислення та формування компетентності дослідника, а й сприяти кращій соціалізації особистості, тому що розвиває такі навички, як:
співробітництво, комунікативність, творчість.

Дуже важливо навчати науці, технології, інжинірингу інтегровано, тому що ці сфери тісно взаємопов'язані на практиці.

Один мудрець сказав : «Дві людини, які обмінялися золотими монетами, не стали багатшими. Але, якщо вони обмінялися думками, то кожен з них стає вдвоє багатшим»

Переглядів: 214 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: