21:50
Участь у всеукраїнському вебінарі

Участь у всеукраїнському вебінарі «Досвід використання онлайн-інструментів при підготовці кваліфікованих робітників будівельного профілю»

 

2 червня 2021 року викладачі спецдисциплін будівельного профілю Рябцева-Зозуля Ірина Сергіївна та Степанова Ірина Олександрівна брали участь у всеукраїнському вебінарі «Досвід використання онлайн-інструментів при підготовці кваліфікованих робітників будівельного профілю», що був проведений навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

Рябцева-Зозуля Ірина Сергіївна поділилася власним досвідом проведення практичних уроків з предмета «Будівельне креслення» в умовах дистанційного навчання для учнів профтехосвіти, що навчаються за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків». Під час свого виступу Ірина Сергіївна розповіла про основні проблеми з якими зіткнулася при викладанні свого предмету у дистанційній формі, а також поділилася досвідом створенням відеоконтенту для пояснення побудови креслень.

Степанова Ірина Олександрівна ознайомила учасників вебінару з інтерактивними інструментами, які вона застосовує для формувального оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти. Доповідачка розповіла про особливості сервісів для створення онлайн-тестів, швидких опитувань, інтерактивних вправ та інтерактивних робочих зошитів.

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 188 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: