21:20
Раз урок, два урок

Раз урок, два урок

Коктейлі найбільш популярна група змішаних напоїв. Відомо близько 3000 найменувань стандартних коктейлів. 17.12.2019 року викладач Коноваленко Олена Юріівна провела відкритий урок з предмету «Технологія приготування закусок, страв та напоїв з основами товарознавства». Це була практична робота з теми «Технологія приготування безалкогольних коктейлів», на якій учні групи 318 приготували різними способами три види коктейлів та відповідно їх оформили. Учні та відвідувачі уроку змогли не тільки спостерігати за процесом приготування, а й посмакувати напоями.

Учні почули професійні терміни, назви яких запозичені з англійської мови та багато корисного про характеристику і технологію приготування коктейлів, ознайомилися з професійним інвентарем бармена, а в процесі дегустування навчились давати оцінку якості приготовленим напоям.

Наступний урок з предмету «Організація і техніка обслуговування в закладах ресторанного господарств» відбувся 19.12.2019 р. Тема «Сервірування столів на групу відвідувачів» є досить актуальною, особливо перед новорічними святами.

На уроці учні навчилися правилам сервірування столу, відпрацювали навички сервірування та техніку роботи з тацею, розв'язували проблемні ситуацій, які можуть виникнути під час практичної діяльності.

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 249 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: