19:07
Профорієнтаційна робота у школах міста Полтави

Профорієнтаційна робота у школах міста Полтави

Мотивація професійного вибору, відношення учня до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці і має велике значення як для самої людини, так і для суспільства.

Ось тому профорієнтаційна робота зі старшокласниками – одна з найважливіших ділянок профорієнтаційної роботи педагогічного колективу ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги»

Згідно плану профорієнтаційної роботи 20 грудня 2019 р. для учнів 9-х класів Полтавської ЗОШ №38 майстром виробничого навчання Степановою Л. І. разом із ученицею групи 112 Перетятько Ольгою та учнем групи 211 Варавін Євгенієм  було проведено захід, під час якого  майбутні абітурієнти познайомились з професіями, умовами навчання в училищі, цікавим учнівським життям та традиціями.

Потім учні прийняли активну участь у майстер-класі, який провели учениці групи 218 Чорняк Юля та Чорняк Альона.

Присутні на заході учні школи мали змогу спробувати зробити власноруч елементи оздоблення з овочів до святкового столу, які залишили собі на згадку та із задоволенням вчилися складати серветки різними способами.

Жваве обговорення почутого, численні запитання,допитливість та активність учнів свідчать, що виділений для профорієнтації час не минув даремно.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 221 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: