23:58
Професійні інновації у професійній освіті

Професійні інновації у професійній освіті

2 грудня 2020 року Коноваленко Олена - викладач «Полтавського вищого професійного училища ім. А.О. Чепіги» взяла участь у Всеукраїнському Інтернет-марафоні на тему «Ефективне використання новітніх технологій як основа формування професійних компетентностей здобувачів освіти», який провів Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

Олена Юріївна, як спікер Всеукраїнського інтернет-марафону, виступила з темою   «Сучасні технології ресторанного господарства в освітньому процесі», де розповідала про одну з професій, яку опановують у навчальному закладі – «Кондитер» та інноваційні виробничі технології, які використовують майстри виробничого навчання і викладачі спецпредметів для розширення компетентностей, розвитку творчого професійного мислення, пізнавальної мотивації і професійного використання знань.

Підприємства сфери кондитерського виробництва Полтавщини перебувають у постійній конкуренції і тому потребують фахівця, здатного навчатися протягом усього життя, працювати з новітнім інвентарем, який уміє  генерувати нові технологічні ідеї в умовах сучасного регіонального ринку праці.

З метою розширення додаткових професійних компетентностей кваліфікованих робітничих кадрів, викладачі та майстри виробничого навчання постійно стежать за інноваційними виробничими технологіями та додають їх до навчальної програми.

Виїздні обслуговування, майстер-класи, участь у виставках, ярмарках, виготовлення кондитерських та кулінарних виробів на замовлення, виробнича практика в місті та за його межами  – це все життя нашого училища. Жодна святкова подія міста не обходиться без нашої участі!

Все це дає змогу нашим учням відпрацьовувати свої навички та вдосконалюватись кожного дня. Наші випускники є конкурентоспроможними та затребуваними на сучасному ринку праці , бо мають непоганий досвід у роботі. Невпинно навчаються новим технікам приготування кондитерських виробів та десертів, глибоко вивчають трендові напрямки. Саме час не боятися починати щось нове і ніколи не опускати руки після першої невдалої спроби – це запорука успіху.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 89 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: