09:38
Правила безпечного поводження з ІНТЕРНЕТОМ

Правила безпечного поводження з ІНТЕРНЕТОМ

В рамках предметного тижня природничо-математичних дисциплін з 26.04 по 30.04. 2021 року в навчальному закладі було проведено онлайн тестування на платформі на урок «Правила безпечного поводження з ІНТЕРНЕТОМ» та анкетування «Ваше ставлення до спілкування в мережі Інтернет»  

Виклики, пов’язані з пандемією, передбачають необхідність перейти на дистанційну форму навчання і роботи. Зросла кількість процесів онлайн.

Відповідно кількість годин, що ми проводимо за комп’ютером чи смартфоном помітно зросла, а питання безпеки в Інтернеті стало актуальним і з новими загрозами. 

Загалом здобувачі освіти із задоволенням  давали відповіді на питання! Отже, гаджетозалежність – нова хвороба, яку вчені ставлять в один перелік з алкоголізмом і наркоманією.

Чотири з половиною години на день – стільки витрачає зараз в середньому власник гаджету на перевірку пошти, дзвінків і соціальні мережі.

Тому дослідники фіксують ще одне популярний розлад – "синдром фантомних повідомлень". Коли людині весь час ввижається сигнал про нове смс або повідомлення в месенджері.

 

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 73 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: