10:50
План заходів до проведення тижня суспільних дисциплін з 15.02.2021р . – 19.02.2021р


Тиждень суспільних дисциплін 2021

З метою виховання в здобувачів освіти  шанобливого ставлення до історії українського народу, розвитку й досягнення ними суспільно обумовленого рівня компетентності, в училищі було розпочато проведення тижня суспільних дисциплін з 15.02.2021р . 19.02.2021.р

15.02.21 

  Україна- країна трагедії і краси де завжди боролися за волю і найменшеїї знали, країна-любові до народу і «чорної» зради, довгої віковічної боротьби за волю та

незалежність. Скоро  6  років від трагічних подій на Майдані.Учні мали змогу

детальніше ознайомитись про ті «чорні» дні в історії українського народу листопада

2013 – лютого

        2014 рр., про початок революції та її Героїв, вшанувати пам'ять Небесної Сотні.

Викладач Улізько М.М. організувала  виставку  стіннівок «У світі історії».

Викладачем  Колеснікою Т.Г. у групі 216 проведено   виховний захід «Дорогами Афганістану» Метою заходу: ознайомлення учнів з передумовами афганської війни, через поезію і пісні донести до їхніх сердець основну думку: війна – це безумство, це невиправдана жорстокість. Ми повинні пам’ятати тих, хто пережив, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав… Виявляти розуміння до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі у спогадах, снах, думках. Вони на це заслуговують

 

16.02.21

Викладач Улізько М.М. провела у групі 112 віртуальну екскурсія по місту «Полтавщина – мій  рідний край». Полтава -  духовна столиця країни,  колиска  українських традицій!  Місто  є одним із самих древніх і цікавих міст України. Історія цього чудесного міста, можливо, відображає історію всієї України. У Полтаві в різні часи проживали й творили великі справи ключові політичні, культурні й наукові діячі України. Полтава оповита таємницями й загадками, які зберігаються на вулицях, скверах, будинках, історичних місцях…І єдиний спосіб їх відкрити - це приєднається  до екскурсії , де можна дізнатися про кожен куточок, про кожен квадратний метр цього чудесного міста.

Викладачем  Кирій Л.В. у групі 214 проведений виховний захід «Музичний калейдоскоп». Мета заходу виховати в учнів чуйність, милосердність, відвертість,щоб учень міг творити добрі вчинки та співпереживати, радіти від щирого серця. Джерелом такої краси є мистецтво – живопис,театр,музика.

Бібліотекар Юхно Л.П. з групою 316 провела   годину патріотичної поезії «Реквіям Небесної Сотні».

Училище теж має своїх героїв АТО Часовий Денис Вікторович, Микола Демиденко. Кажуть, що людина помирає не тоді, коли перестає битися її серце, а тоді, коли про неї забувають ті, хто її знав та любив, задля кого вона жила. Будемо пам’ятати  наших колишніх учнів, героїв, які  воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами! Герої не вмирають.

17.02.21

Викладач  Кирій Л.В. у групі 118 провела відкритий урок «Фольклорне тло повісті «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського. Образи та символи повісті». Учні  зрозуміли особливий колорит і чарівність Гуцульщини, осмислили працю і духовне життя її мешканців, розкрили фольклорні джерела повісті, загальнолюдські проблеми в ній, проаналізували образи, усвідомили вагу справжніх духовних цінностей у житті людини; розвивали вміння аналізувати прозові твори, дослідницькі здібності, усне мовлення, бажання глибше вивчати духовний світ українців.

  Викладачем  Гонтарюк Н.О. у групі 118 проведений Тренінг: «Конфлікти  та способи їх подолання». Учні ознайомилися   з поняттям «конфлікт» і «спілкування», розглянули позитивні та негативні сторони конфлікту; дали уявлення про різні види конфліктних ситуацій та стилі вирішення конфліктів, стратегії поведінки в конфлікті;  поглибили  розуміння зв’язку спілкування і конфлікту, саморозуміння шляхом виявлення свого власного стилю, характерного для поведінки в конфлікті; виховувати доброзичливе ставлення одне до одного.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 105 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: