19:18
Ні, я жива, я вічно буду жити

Кирій Л.В.

17 лютого 2021 року  наш навчальний заклад прийняв участь у обласному конкурсі буктрейлерів до 150-річниці з Дня народження Великої української письменниці Лесі Українки на тему: «Ні, я жива, я вічно буду жити» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області.

Над проектом працювали учениця 118 групи Єфанова Олександра та учениця 218 групи Іваненко Тетяна. Керівник проекту – Кирій Лариса Василівна.

В буктрейлері йде мова про Лесю Українку як сильну, вольову і незламну особистість. Розкривається мотивація до прочитання здобувачами освіти драми-феєрії «Лісова пісня». Робота завантажена на відеопорталі Youtube.com. і має URL-адресу: https://www.youtube.com/watch?v=xRQXPkLdr9o&feature=youtu.be

Голосування триватиме до 26 лютого 2021 року. Визначення призових місць і оголошення результатів відбудеться 1 березня 2021 року.

22 лютого 2021 року викладач української мови і літератури Кирій Лариса Василівна разом з учнями 118 групи буде переглядати фільм «Крізь біль розлук у радість стріч» за мотивами життєвого і творчого шляху видатної письменниці.

Основною метою проведення чисельних заходів є сприяння популяризації творчості Лесі Українки серед учнівської молоді; активізації і стимулювання творчої ініціативи учнів; розвиток привабливого образу та іміджу книги, читання; впровадження інноваційних форм у роботу викладачів української мови та літератури.

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 116 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: