20:16
Кулінарний-конкурс

Відбувся IY Полтавський регіональний кулінарний конкурс, в якому прийняла участь команда ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги» у складі Кужим Світлани (гр. 314), Москаленко Ярослава (гр. ХТ-5), Майбороди Анастасії (гр. 412).

Протягом  90 хвилин п’ять  команд готували  три страви: через 40 хвилин подавали  закуски, через 70 — основну страву, через 90 хвилин —десерт. Оцінювали страви учасників практикуючі шеф-кухарі. Здавалося, що конкурсанти зовсім не хвилювалися і досить впевнено робили свою справу. Члени журі відзначили високу професійну майстерність учасників змагань і ретельну підготовку.

Перед журі стояло непросте завдання вибрати переможців. Але конкурс, є конкурс, тому довелося вибирати! Отже, журі визначилося з переможцями і розподілило місця таким чином:

1 місце – команда ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги»

2 місце – команда ПТУ № 50 з м . Карлівка

3 місце – команда Полтавського університету економіки і торгівлі.

Вітаємо наших учнів та їх керівників Фіщук Галину Федорівну, Красноход Наталію Іванівну та Бибу Тетяну Сергіївну з перемогою.

Подяку закладу за плідну співпрацю в освітній діяльності, відмінну підготовку команди студентів та участь в IY Полтавському кулінарному конкурсі «Творчі, вмілі та завзяті» було вручено директору ПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім.А.О.Чепіги» Корочанській Валентині Іванівні.

Висловлюємо  подяку організаторам та учасникам цього конкурсу. Такі заходи вносять в життя новизну і позитивний настрій !!!

 

Переглядів: 373 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: