19:56
Колективу факультету ХТГРТБ Полтавського університету економіки і торгівлі!

Колективу факультету ХТГРТБ

Полтавського університету економіки і торгівлі!

 

Шановні колеги!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди знаменної дати – 45-річчя факультету ХТГРТБ !

Сьогодні, в епоху глобальних змін і інновацій, навчання і підвищення ділової кваліфікації кадрів мають першорядне значення і виходять на якісно новий рівень. Колектив вашого факультету , розуміючи значимість все більш зростаючих вимог до підготовки управлінців і фахівців, активно прагне вдосконалювати навчальний процес, впроваджувати сучасні навчальні інструменти і програми. Ви готуєте висококласних фахівців нової формації, затребуваних в сфері харчової промисловості, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, виховуєте гідну молоду зміну з великим професійним і моральним потенціалом.

Факультет  дав «путівку» в життя багатьом випускникам, які працюють зараз не тільки в полтавському регіоні, ​​ а й у всіх куточках України та за її межами. Деякі з них досягли високого ділового і громадського статусу, є керівниками регіональних організацій і бізнесу, відомими громадськими діячами. І ми всі по праву пишаємося ними.

Особлива подяка і вдячність старшому поколінню викладачів, ветеранам фікультету за їх неоціненний внесок у становлення і розвиток науки в сфері ресторанних та харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу. Низький їм уклін за вкладені в своїх учнів знання, сили, мудрі слова підтримки і настанов.

 Від щирого серця бажаємо всім здоров'я, щастя і життєвого благополуччя! Нових творчих і наукових досягнень, подальших успіхів у вашій великій і важливій справі!

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 575 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: