19:48
Із впевненістю у майбуття

 08 – 09  грудня 2015 року в   Державному професійно – технічному навчальному закладі «Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги» проводився конкурс професійної майстерності між учнями училища за професією “Кухар”.  До участі в конкурсі були запрошені представники 11 навчальних груп, які вибороли першість серед учнів групи в конкурсі професійної майстерності з професії «Кухар» (ІV розряд) ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги».

    Члени журі, яке складалось із представників Департаменту освіти і науки  Полтавської обласної державної адміністрації, навчально – методичного центру професійно – технічної освіти в Полтавській області, роботодавців – професіоналі, представників вищих навчальних закладів, відзначили якісну професійну підготовку учнів, їх високий творчий потенціал та відзначили як позитив, впровадження новітніх виробничих технологій у навчально-виробний процес.

Програма конкурсу передбачала виконання учнями завдань з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за професією «Кухар» ІV розряд.

Теоретичний тур включав тестові питання з предметів: «Технологія приготування їжі з основами товарознавства», «Устаткування підприємств харчування», «Гігієна та санітарія виробництва», «Організація виробництва та обслуговування», «Охорона праці».

  Конкурс умовно поділявся на три етапи: презентація учасника, теоретичне завдання (у тестовій формі)  та виконання практичного етапу. За умовами конкурсу загальна кількість балів становить  260.

Члени журі оцінювали як практичну роботу кухарів, так і теоретичні знання. Основними критеріями оцінювання презентації було оригінальність та професійність представлення, кулінарних виробів -  дотримання правил технології приготування, оригінальність оформлення, правильне розміщення композиції на робочій поверхні, довершеність оформлення,  смакові властивості, швидкість і вправність виконання роботи, раціональне використання продуктів,  сучасний стиль, новизна, застосування сучасних технологій, організація робочого місця, дотримання вимог безпеки праці, безпечні прийоми роботи з інструментом, вимог санітарії. Все це  журі оцінювало впродовж конкурсу.

 Другий етап – теоретичний передбачав виконання учасниками тестових завдань за програмою «Кухар» ІV розряд на персональному комп'ютері.

У практичній частині конкурсу учасники готували дві страви в двох варіантах (конкурсна та дегустаційна).

На виконання практичного завдання: приготування композиції з овочів було відведено 1 годину.

це мистецтва, яке вимагає величезної майстерності та наполегливості, яке допоможе у працевлаштуванні в елітний ресторан, яке зацікавить кожну господиню, тому що захоплення може стати сімейним хобі, яке процесі навчання розвине увагу, терпіння, посидючість та творчу уяву.

 

Основним завданням конкурсу фахової майстерності серед учнів були:

  • підвищення рівня професіоналізму серед учнів з професії кухар;
  • виявлення талановитих учнів;
  • підтримка і заохочення учнів, які бажають розвиватись професійно;
  • розширення творчих зав’язків і обмін новим ідеями і досягненнями в галузі ресторанного господарства;
  • розвиток потреб учнів у вдосконаленні своєї професійної майстерності;
  • пропагування сучасних напрямів ресторанного сервісу;
  • обмін досвідом в питаннях поліпшення якості і безпеки у сфері ресторанного господарства.

В перший день у своєму привітальному слові директор училища Корочанська В. І. відмітила, що кожен з  учасників вже є кращим в своїй окремій групі, якщо саме його кандидатуру було затверджено для участі у конкурсі, і побажав вдачі та впевненості у своїх силах кожному учню.

 Потім, приховуючи за посмішками своє хвилювання, учні обрали свої конкурсні номери, під якими їм потрібно було виконувати поставлені завдання.

Якщо володіння технікою карвінгу, технологічний процес приготування, оцінку якості могли оцінити лише члени журі, то естетичність, оригінальність та сучасність оформлення страв мали можливість побачити всі бажаючі у кухні – лабораторії по завершенні конкурсу, де було організовано виставку робіт конкурсантів.

Переможців конкурсу фахової майстерності визначали в особистій першості: 

 Білоконь Марину (гр. 202, майстер в/н Нескоромна О. П.) – І місце

 Клименко Дмитра (гр. ВХП – 12/14, майстер в/н Степанова Л. І.) – ІІ місце

 Шоно Наталію (гр. ВХП – 15/15, майстер в/н Биба Т. С.) – ІІІ місце.

 

Проведення конкурсів фахової майстерності дають можливість не тільки виявити кращих, але обмінятися досвідом з колегами, проявити творчу уяву та фантазію.

Переглядів: 195 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: