17:38
Екскурсія у подарунок

Екскурсія у подарунок

За результатами проведення Дня виробничої практики кращі учні і майстри виробничого навчання за ініціативи директора навчального закладу Корочанської Валентини Іванівни були нагороджені екскурсійною поїздкою, що відбулася 14 листопада 2019 року за маршрутом «Пархомівка та шоколадна містерія Тростянця».

Діти із захопленням слухали екскурсовода, що розповідав про історію створення Пархомівського художнього музею імені Луньова. З неабияким інтересом розглядали оригінали картин відомих художників зі світовим ім`ям, таких як: Айвазовський, Левітан, Шишкін, Пікассо, Сєров, Маяковський, Куїнджі…Зачаровували своєю тендітністю фарфорові статуетки.

Потім побували у столиці шоколаду – м.Тростянець. Гостинно відкрив свої двері відвідувачам Музей шоколаду, де діти дізналися про історію виникнення шоколадного напою та шоколаду. Учні мали змогу побачити як створювався шоколад, почути які є найцінніші сорти кави у світі та сфотографуватися напам’ять.

Вразив своєю пишністю, багатством та оригінальністю палац імені Голіцина. Учні разом з екскурсоводом уявляли, як у ХІХ столітті красиво вбраних пані запрошували у танок галантні  чоловіки. Як творилася історія жителями цього палацу…

Майстри виробничого навчання разом з учнями поверталися додому у піднесеному настрої. В очах світилася радість та захоплення. Всі висловлюють велику подяку Валентині Іванівні за такий креативний подарунок. Адже, як говорив Анатоль Франс «Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома».

 

 

Переглядів: 405 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: