11:30
Діяльність психологічної служби.

Діяльність психологічної служби

ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги»

в умовах карантину

В умовах запровадження карантину на території України у зв`язку з поширенням вірусу COVID-19 практичний психолог та соціальний педагог навчального закладу – Нор Яна Сергіївна продовжує свою роботу в дистанційному режимі. Основною метою діяльності психологічної служби в цих умовах є надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки учням та батькам, а також працівникам навчального закладу в умовах карантину та дистанційного навчання.

Для постійного зв`язку із здобувачами освіти та педагогічним колективом психологічною службою училища створено групу психологічної підтримки у соціальній мережі Facebook до якої ви маєте змогу доєднатися перейшовши за посиланням https://www.facebook.com/groups/873515409780857

Якщо Ви ще не приєдналися до групи, то ми з нетерпінням чекаємо саме на Вас. Дана група дає можливість отримати корисну та цікаву інформацію, обговорити різноманітні питання, а також отримати індивідуальну психологічну та соціально-педагогічну консультацію.

Зв`затися з практичним психологом та соціальним педагогом можна також через електронну пошту: yana_nor@ukr.net.

Пам`ятайте, що всі труднощі у нашому житті носять тимчасовий характер: сьогодні вони є, а завтра їх немає. Труднощі – це ще одна життєва сходинка, яку кожен з нас обов`язково здолає. І якщо ви відчуваєте, що вам у цьому аспекті потрібна допомога чи порада обов`язково звертайтеся за вказаними посиланнями та координатами.

 Мислимо позитивно,  орієнтуємося на щасливе майбутнє та будьмо здорові!

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 332 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: