10:10
ДЕНЬ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

22 вересня 2021 року у ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище імені А.О. Чепіги» відбувся уже традиційний захід – День виробничої практики. Даний захід проводиться із метою підведення підсумків за результатами проходження виробничої практики здобувачами освіти.

Виробнича практика — це одна із форм навчання, невід’ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки здобувачів освіти, яка проводиться на сучасних, оснащених відповідним чином підприємствах. Даний вид навчальної діяльності є надзвичайно важливим і необхідним етапом професійного становлення майбутнього фахівця.Саме тому, у напрямку забезпечення якісного проходження виробничої практики, адміністрація та педагогічний колектив співпрацює з кращими підприємствами Полтави та області (КЗ Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Супутник»), а також оздоровчими закладами за межами Полтавщини, а саме: ДП СОК "Гілея" та база відпочинку "Сова". 

На урочистостях, присвячених відзначенню Дня виробничої практики, зі словами подяки до  присутніх звернулася директор навчального закладу – Валентина Корочанська, яка відзначила кращих учнів та працівників. Також своїми враження від проходження виробничої практики поділилися керівники баз практики та учні.

​​​​​​​

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 18 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: