12:30
День відкритих дверей

День відкритих дверей.

  Згідно графіка проведення днів відкритих дверей у Державному професійно технічному училищі «Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги» у 2020 році 30 січня 2020 року  училище відкрило двері для абітурієнтів шкіл м. Полтави та Полтавського району.

   На День відкритих дверей були запрошені учні Полтавських шкіл. Юні Полтавки і Полтавці мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального закладу під час екскурсії, яку провели майстри в/н Новікова О.М. та Зубар І.В.

  Майстер клас по виготовленню виробів із солоного тіста цікавим і допитливим продемонструвала майстер в/н Степанова Л.І. та учениця гр.ХТ-5/19 Юлія Ходорчук.

  Змістовну та вичерпну відповідь про умови навчання, виробництва, дозвілля учнів абітурієнти отримали від заступника директора з НВР Климко В.М., викладача Рябцева-Зозуля І.С., учениця гр.112 Перетятько Ольга.

  Ми готові прийняти на навчання усіх бажаючих. Щиро дякуємо керівникам шкіл №5, №20, №27, №32, №25, №9, №10, №19, інтернату спортивного профілю, Мачушанській школі за взаєморозуміння і співпрацю – направили своїх учнів до нас на зустріч.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 286 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: