13:39
Участь у регіональному етапі WorldSkills Ukraine за компетенцією  «Кулінарне мистецтво»

Участь у регіональному етапі WorldSkills Ukraine за компетенцією  «Кулінарне мистецтво»

Вітаємо з гарним  виступом і відмінним результатом учня нашого закладу Москаленко Ярослава.  Бажання брати участь, професійно розвиватися, а також чітке  розуміння обсягу тимчасових, емоційних та інших видів витрат, які пов'язані з підготовкою та участю в конкурсі – це основна риса, яка допомогла йому досягти бажаного  – призове ІІ місце у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «WorldSkills Ukreine 2019» за компетенцією  «Кулінарне мистецтво».

За умовами конкурсу за 90 хвилин кожен учасник повинен був приготувати по дві порції кожної страви: закуска, кулешик та основну гарячу страву  сучасної української кухні з м’яса свинини або яловичини зі складним гарніром. З усіма завданнями Ярослав впорався вчасно, продемонстрував професіоналізм і витримку, вміння орієнтуватися у виробничих ситуаціях і правильно приймати рішення.

Тим самим він довів, що його наставники не помилилися, обравши його для участі в конкурсі.  Дякуємо викладачу-методисту Фіщук Г.Ф., майстру в/н Бибі Т.С. та ст. майстру Красноход Н.І. за належну  підготовку учасника.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 395 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: