12:42
Candi Bar  «Новорічний настрій»

Candi Bar  «Новорічний настрій»

20 грудня 2019 р. на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбувся майстер-клас у рамках реалізації обласного проекту «Професійна компетентність педагогів і сучасні виробничі технології».

Керівник проекту Дмитренко Т.В., методист навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області ознайомила учасників з метою проекту та тематикою майстер-класу.

З вітальним словом до присутніх звернулася завідувачка кафедри, доктор технічних наук, доцент, професор кафедри технологій харчових виробництв і ресторанного господарства ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» Хомич Г. П.

ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги» представляли викладачі Фіщук Г. Ф., Коноваленко О. Ю., майстер виробничого навчання Биба Т. С.

Майже новорічний настрій…  Відчуття свята, що наближається  створювали аромат цитрусових, доброзичлива  та невимушена атмосфера.

Чудові десерти, такі як торт «Апельсин» з шоколадним шифоновим бісквітом, крустилантом, апельсиновим ганашем, компоте та мусом, апельсинова «Panna Cotta», апельсинове Marshmollow сподобалися усім без винятку. 

Запропоновані арт-кондитером Слинько Ольгою рецепти легкі, з доступних інгредієнтів і можуть стати улюбленими десертами багатьох.

 

Переглядів: 248 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: