10:19
Будівництва і транспорту

Підсумки проведення тижня  методичної комісії  « Будівництва і транспорту»

З 25 по 29 січня 2021 р. було проведено тиждень методичної комісії « Будівництва і транспорту». Мета тижня: показати результати діяльності методичної комісії , формування позитивного ставлення здобувачів освіти до навчання; підвищення зацікавленості у вивченні спеціальних предметів будівельного  і автослюсарного профілю; виховання відповідально-свідомого ставлення здобувачів освіти до навчання; демонстрація зв’язку предметів, що вивчаються, з повсякденним життям та професійною діяльністю; виховання прагнення до досягнення якісних результатів навчання  і, як наслідок, позитивний вплив на результати навчальної діяльності здобувачів освіти.

25.01. План заходів в рамках тижня оголошений на училищній онлайн –нараді. Відкрила  роботу виставка-огляд методичних надбань членів методичної комісії та  учнівських творчих робіт.

26.01. На онлайн-конференції голова методичної комісії «Будівництва і транспорту»  Ірина Рябцева-Зозуля продовжила розпочатий у минулому навчальному році огляд матеріалів  про нові тенденції у світовому будівництві (в тому числі і  про автономні екобудинки в Україні, житло у Полтаві) .

Майстер виробничого навчання, викладач Віктор Погорілий виступив з доповіддю «Електромобілі -  дійсність і міфи», в якій зробив  огляд  ринку електромобілів в світі і в Україні, розказав про переваги і недоліки електромобілів .

27.01. В режимі онлайн  проведено майстер-клас викладачем  Іриною Степановою на тему «Використання QR-коду на уроках».

28.01. Відкритий урок викладача спецпредметів Ірини Рябцевої-Зозулі на тему «Встановлення простої перегородки з гіпсокартону»  з учнями гр.108, що навчаються за спеціальністю «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків»( 3 розряду) відбувся у дистанційному форматі. Урок супроводжувався презентативним матеріалом з теми, були представлені схеми послідовності виконання технологічних процесів, поетапне фото,  учні мали змогу отримати дуже цікаву та корисну інформацію про роботу з інноваційними будівельними матеріалами, також вони продемонстрували свої знання з попередньо засвоєного матеріалу.

29.01. Майстер  виробничого навчання,  викладач спецпредметів Віктор Погорілий провів відкритий онлайн-урок на тему «Ремонт карданного валу»  з учнями гр.213, що навчаються за спеціальністю «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 3 розряду. В презентації до уроку були представлені схеми вузлів автомобіля  з вказанням послідовності виконання ремонтних робіт, викладач  провів опитування  з попереднього матеріалу, а потім продемонстрував порядок виконання робіт з ремонту карданного валу.

На підсумковому засіданні методичної комісії викладачі та майстри виробничого навчання обговорили  відкриті уроки і конференції  та визнали, що тиждень був проведений на достатньому методичному рівні.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 80 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: