09:45
АНЧОУСНА ВІД ЧОРНОМОРКИ

ЕКСКУРСІЯ В РЕСТОРАН «АНЧОУСНА ВІД ЧОРНОМОРКИ»

11 березня 2021 року у рамках виробничого навчання з професії «Кухар» відбулася екскурсія групи 102 ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім.А.О.Чепіги» на чолі з майстром виробничого навчання Ніною Бондарук  в ресторан «Анчоусна від Чорноморки».

Метою відвідування закладу ресторанного господарства було ознайомлення з роботою ресторану, асортиментом та особливостями приготування рибних страв та страв з морепродуктів, розширення кругозору, наочне спостереження за роботою виробничих цехів, використанням різних видів обладнання та інвентаря.

Кухарі та офіціанти гостинно зустрічали та розповідали про історію закладу, особливості меню, асортимент риби та морепродуктів, ділилися враженнями про особливості роботи.

 Весь асортимент риби та морепродуктів представлений відвідувачам на вітрині, де можна самостійно обрати рибу для  приготування.  Ресторан з відкритою кухнею, тому процес приготування можна побачити від початку і до кінця.

В ході екскурсії особливу увагу майстер виробничого навчання та учні звертали на організацію робочих місць кухарів холодного та гарячого цехів, офіціантів та барменів. Здобувачі освіти мали змогу побачити роботу сучасного обладнання і процеси виробництва кулінарної продукції на практиці.

У закладі працюють випускники училища, які із задоволенням поділилися враженнями про роботу, чим ще більше заохотили майбутніх спеціалістів краще навчатися, щоб досягти успіху в професійній кар’єрі.

На завершення всіх пригостили смачною фірмовою юшкою.

Задоволення і вражень було отримано дуже багато.

Такі заходи дуже корисні і  допомагають ближче познайомитися з майбутньою професією.

 

Категорія: Навчально-методична робота | Переглядів: 253 | Додав: loafer2008 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: