«Кращі квіти- визволителям Полтави!» - саме під таким девізом відбувся конкурс квіткових композицій, у якому брали участь усі навчальні групи училища. Учні із задоволенням виявили свою творчість та потенціал. Призові 

місця розподілилися наступним чином:

-  квіткових композицій: I місце - група 116; II місце – групи 106, 206, 314; III місце - групи 108, ВХП-12.

-   із живих квітів: I місце - група 313; II місце –  група ВХП-10; III місце - групи 212, 315.

  До знаменної дати були випущені святкові листівки.

                      

 

 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Учні та працівники ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім.А.О.Чепіги» зібрали кошти у сумі 2545 грн. та передали батькам загиблого Часового Дениса для облаштування пам»ятника.

23 вересня 2014р. педагогічний   та учнівський  колектив ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім. А.О.Чепіги» віддали  данину  пам’яті тим, хто відстоював свободу, проливав  кров в період Великої Вітчизняної війни на  уроці  мужності: «Серед святкових наших дат і дата звільнення Полтави». Ветерани  Великої Вітчизняної війни Дворцов Іван Тихонович і Мартинов Володимир Васильович, полковники у відставці,  поділилися спогадами про події тих буремних років, розповіли про мужність і стійкість солдат. Присутні  вшанували пам'ять полеглих за свободу та незалежність нашої Батьківщини під час війни, Революції гідності, АТО хвилиною мовчання. 

 
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Батьківські збори

З метою забезпечення виконання єдиних вимог педагогів та батьків у вихованні учнів, організації успішного завершення навчального року, працевлаштування, здоров’язбереження та життязбереження учнів, традиційно 29.03.2012 р. (для батьків учнів-випускників) та 05.04.2012 р.(для батьків учнів перехідного контингенту) були проведені загальноучилищні збори батьків, на яких були розглянуті питання:

-         підготовка до поетапної кваліфікаційної та державної підсумкової атестації

(Копелець С.О., заступник директора з НР);

-         організація літньої виробничої практики та перспективи працевлаштування випускників

(Климко В.М., заступник директора з НВР);

-         актуальні питання виховної роботи

(Якименко І.О., заступник директора з НВР);

-         профілактика правопорушень та злочинів

(Лесь О.О., лейтенант міліції, оперуповноважена Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області);

-         психологічне здоров’я учнів. Профілактика суїцидальних вчинків

(Сухенко Я.В., методист центру практичної психології та соціальної

 роботи ПОІППО)

-         попередження незапланованої вагітності та венеричних захворювань

(Окань В.І., лікар-гінеколог 1 міської лікарні)

*****************************************************************************************

Заключний концерт кращих колективів

ПТНЗ Полтавської області

  04.04.2012 р. о 13.00 в ОЦЕВУМі представники навчального закладу брали участь у заключному концерті кращих колективів ПТНЗ Полтавської області. Полонили серця глядачів і учасників концерту тріо «Дивоцвіт» у складі Михайла Замули, Ігоря Гелли та Владислава Замули, які академічно виконали пісню «Выйду ночью в поле с конем», оркестр народних інструментів під керівництвом Валентини Непоради виконав віночок українських народних пісень; хоровий колектив учнів та працівників училища представив на суд глядачів авторську пісню Геннадія Непоради – керівника хору  - «Пісня про рідну мову».

 Альона Короткова (гр.114) та Лілія Яременко (гр.215) були неперевершені при виконанні пісні «Квітка-душа».

Брали участь у заключному концерті фіналісти конкурсів «Чарівна пара», серед них – 3 пари учнів нашого училища, які майстерно виконали Віденський вальс. Кожен з номерів у виконанні учнів нашого училища знайшли свого вдячного глядача. Свято закінчилося, та ніколи не закінчиться любов до  пісні, до народу!