Смак життя

Смак життя можна трактувати по-різному… Саме смаки української національної кухні не так давно була можливість розпізнати на шостому міжнародному конкурсі кулінарного мистецтва, що проходив на острові Кіпр з 10 по 17 травня 2011 року за сприяння Туристичної компанії «Travel Profesiohal Croup» та Асоціації кулінарів України.

Делегація Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавське ВПУ ім. А.О.Чепіги» мала честь представляти своє училище та свою державу на цьому конкурсі. Заступник директора з навчально - виробничої діяльності Климко Валентина Миколаївна, майстер виробничого навчання Булгаков Андрій Олександрович із гідністю виправдали надії і сподівання всього педагогічного та учнівського колективу училища.

Цей кулінарний конкурс представляв собою «вітрину» професії «Кухар, кондитер» і повинен допомагати у щоденній практиці, стимулювати процес навчання, а також інформувати широкі маси про досягнення у галузі мистецтва приготування їжі. Головна увага виставки – зосередження на достатньо ефективному рентабельному використанні персоналу, продуктів та інших ресурсів. Вміння і кваліфікація експонента проявилися у наступному: презентації, майстерності, смаку, складі, творчості. Загальна кількість учасників сягала понад сімдесят чоловік – це підприємці, шеф-кухарі та працівники ресторанно-готельного бізнесу.


Практичні змагання проходили у найрізноманітніших номінаціях. Андрій Булгаков у номінації «Карвінг з овочів та фруктів» здобув срібну нагороду.


Звичайно, для нас це була дуже висока нагорода. Щоб її завоювати, потрібно було проявити все своє вміння, фантазію та високу майстерність. Серед великого розмаїття приготовлених страв, їх вишуканості та оригінальності високоповажне журі не залишило не поміченою «Етнічну страву», яку також приготував Андрій Булгаков. За участь у цьому конкурсі він був нагороджений бронзовою медаллю.

Свято закінчилося вишуканою гала-вечерею. В урочистій і піднесеній обстановці відбулося вручення нагород… Теплі обійми, дружні рукостискання і фото на згадку. Ще, мабуть, надовго у пам’яті залишаться мальовничі краєвиди Кіпру, теплі ласкаві сонячні промені, що відбилися на усміхнених обличчях, додадуть смаку на все життя.


 
 
 
 
Block title
 
Block content