Ласкаво просимо!

Бібліотека ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги" - інформаційно-загальноосвітній і культурний центр навчального закладу,

Запрошує шанувальників книги
в свій інформаційний простір:
сайт регулярно поповнюється
новим позитивним контентом.
Бібліотека та світ книги відкриті для вас!

Чекаємо вас в бібліотеці за адресою:
м. Полтава, вул. Курчатова 15

 

 

 

Листопад, 2020

До уваги користувачів бібліотеки  нові надходження!!!

  Запрошую  отримати нові  посібники та підручники, що надійшли до бібліотеки, а саме: Стахмич Т.М. Кулінарна справа Технологія приготування їжі; Гуржій А.М Електротехніка та основи електроніки; Попов А Ф Основи слюсарної справи;  Базь О С Токарна справа ч1.; Гуменюк І.В Тенологія механоскладальних робіт.  Завантажити їх в  всі бажаючі можуть  в Інтернеті в основному у форматі PDF.

 

Жовтень2020

«Козаки - символ мужності, честі, національної гордості»

 Саме під такою назвою бібліотекар  Юхно Л.П. та викладач Долгополов В.В. провели для учнів 218гр. інтелектуально - патріотичний конкурс з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Урок-  вікторина: « Спорт! Спорт! Спорт!»

(До Тижня фізичної   культури і спорту)

Учні 313 групи взяли участь, разом з викладачами фізичної підготовки,  в підготовленій бібліотекарем Юхно Л.П.  вікторині та прослухали огляд літератури з книжкової  тематичної виставки: «Здорове покоління   –  сильна держава», отримавши цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про вплив спорту на здоров’я людини.

Вересень2020

До Всеукраїнського Дня бібліотек

 Була проведена низка заходів, мета яких  -  всіляко сприяти  читанню, та шанобливому ставленню до книги.

Тематичний перегляд літератури: «Здорове харчування»

 Учні навчального закладу продовжують знайомитись з правилами здорового харчування.

ВІДЛУННЯ ЗАПОВІТІВ ЗЕМЛЯКІВ

 Саме під такою назвою бібліотека  отримала випуск 5 -го альманаху, присвяченого 250-річчю від дня народження І. П. Котляревського.

Запрошуємо всіх користувачів до  бібліотеки  для ознайомлення з виданням.

 

Лютий 2020

Літературна експедиція:  «Какао,  історичні відомості про какао. Шоколад»

Невідомі і корисні факти про какао та  шоколад та його корисні властивості дізналися від бібліотекаря  учні 216 гр., що завітали до бібліотеки на КВД під керівництвом кл. керівника Улізько М.М. та майстра в/н Зубар І.В. 29.02.2020р.

Літературна світлиця «В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря»

Всіх любителів безсмертного Тарасового слова запросила до бібліотеки бібліотекар Юхно Л.П. Метою зустрічі  є пізнання підростаючим поколінням постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину.  Учні мали  змогу продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова.

 

Патріотичний діалог: «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось

серце України»

«Спомин про  Героїв АТО та їхній подвиг ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу й мир в Україні», - розпочала діалог бібліотекар з учнями 112 гр. в читальній залі бібліотеки.

Присутні мали змогу ознайомитися з матеріалами  тематичної папки: «Пам’ять про героїв стукає в наші серця».

Тиждень математики і фізики

Прищеплювати інтерес до точних наук, розвивати пізнавальну діяльність та творчість учнів, розширювати їх кругозір мала за мету бібліотекар під час проведення «Математичних головоломок» та міні – вікторини з фізики «Фізика – наука практична» для учнів груп 212 та 218 на чолі з викладачем  Солодом В. П.

«Мова – безцінний скарб народу»

З нагоди Міжнародного дня рідної мови для учнів 316 гр. бібліотекар провела цікаву мовну вікторину, де кожний міг проявити свою ерудицію і творчу активність.

Січень 2020

Клуб вихідного дня

25.01.2020р. у рамках проведення Клубу вихідного дня для учнів 116 гр. на чолі з майстром в/н Бондарук Н.П. організовано та проведено бібліотекарем заходи, які були змістовними та цікавими, відзначалися різноманітністю форм.

Ура!!! Зимові канікули

  Зимові канікули – найвеселіша пора! Скільки свят і розваг в цей час!  Для учнів  бібліотекарем разом з викладачами та майстрами в/н були організовані та проведені цікаві і змістовні виховні заходи, щоб вільний час  проходив з користю. Це дозволяє захопити відвідувачів КВД, згуртувати і виступає як засіб розвитку особистості кожного. Так…

Традиції сімейного виховання

Саме про це і вели мову 4.01.2020р. бібліотекар та учні 212 гр.

Бесіда «За здоровий спосіб життя»

 Проведена для учнів 118групи 3.01.2020р.

Зустріч за круглим столом

3 1. 12. 2019р. для учнів 316 групи класний  керівник Лобач І.В. провела бесіду, а бібліотекар Юхно Л.П. презентувала підручники для майбутніх технологів.

Грудень 2019

1944 – 2019: геноцид кримськотатарського народу триває

 Бесіда бібліотекаря для учнів 112 гр. присвячена історії боротьби українського та кримськотатарського народу за державний суверенітет і територіальну цілісність України та відлуння історичних паралелей до сьогодення. Біль кримськотатарського народу – це наш спільний біль. Ми всі мріємо, щоб Крим повернувся до України, щоб процвітала наша рідна матінка Україна, яка подолає все і стане найкращою державою у світі!

  Інформіна: «Юридичний компас для Вас»

 10.12.2019р. в читальну залу завітали учні 112гр. Розповідаючи про права та обов’язки, закріплені Конституцією, бібліотекар акцентувала увагу на тому, як правильно себе поводити у повсякденному житті, а також на виховання в учнів поважного ставлення до законів України.

 

Листопад 2019

 

В рамках акції

  Підтримуючи ініціативу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в читальній залі бібліотеки для учнів працівники Нор Я.С. та Юхно Л. П. підготували інформаційні матеріали.

День пам’яті жертв Голодомору

 23 листопада 2019 р. учасники КВД (102,105 гр. на чолі з майстром в/н Нескоромною О.П.) вшанували пам’ять загиблих від штучного голоду.

Цікаві факти про англійську мов

«Сподіваюсь, що підбірка цікавих фактів буде ще одним мотиватором для вивчення англійської мови» - так розпочала свою розповідь бібліотекар, яка взяла участь в проведенні предметного тижня.

Жовтень 2019

Увага: актуальна тема
Інформацію може отримати кожен учень
закладу, переглянувши матеріали з тематичного перегляду « Стоп. Булінг »

 

Загадки козацьких характерників

 Учні груп 116 та 216 взяли участь в історичній розвідці «Характерники – одвічні хранителі людського роду», присвячену Дню Українського козацтва. З оглядом книг виступила гостя заходу – Заливча Л.М.

Вересень 2019

«Герої не вмирають»

За становлення української держави наші співвітчизники нині платять найвищу ціну. Інформаційна виставка – данина пам’яті тим героям, які виступили на захисті цілісності й незалежності рідної землі.

 

«Я не шкодую, що так жив чесно і справедливо»

 Саме з цих слів розпочався вечір – роздум, присвячений творчості письменника П. Загребельного в учнівському гуртожитку. Завершився захід оглядом з книжкової виставки:

« Письменник. гідності і правди»

 

«Живе Котляревський в Полтаві й донині»(250р. з дня народження)

Захід пройшов цікаво , в незвичному форматі, а саме: учні 116гр. взяли участь в екскурсії до бібліотеки – філіалу №7 ЦБС, де уважно слухали і переглядали цікаві відеоролики та авторську презентацію Л.П. Юхно «Жива душа народу» про життя і літературні твори письменника , перенеслися в музеї, побували на могилі та біля пам’ятника Івана Петровича.

Квітень 2019

                         

Декада з охорони праці

Декада з охорони праці розпочалася оглядом книг з куточку з охорони праці бібліотекаря Юхно Л.П. і продовжилася міні - тестом: «Дай відповідь на запитання» викладача Степанової І.О. Бібліотекар підготувала для учнів 318гр. пам’ятку « Дії при виявленні небезпечних речовин і предметів» та ознайомила з періодичними виданнями з охорони праці.

     

 

До 210 –ї річниці з дня народження М.В. Гоголя.

Вечір – фуршет: « Той, хто перемагає страх сміхом» відвідали учні 116 та 118 учнівських груп, що супроводжувався переглядом авторської презентації: «Цей дивний світ М. В. Гоголя». Завершив захід бенефіс книги «Домінанта Л. Волик». (Кулінарна культура гоголівських персонажів)

 

Березень 2019

Шевченківські дні

Літературна світлиця радо зустріла учнів гуртожитку під час проведення заходу «Ожило Кобзареве слово». Бібліотекар порадила взяти книги з книжкової виставки: «О, як ти вірно свій народ любив».

Лютий 2019

    Кулінарна міні – вікторина та літературна експедиція: «Какао, історичні відомості про какао. Шоколад» були підготовлені бібліотекарем для учнів 216гр. Учні підготували до перегляду презентації: « Професійні коктейлозбивальні машини» та «Салат - бар». Допомогли їм в цьому книги з тематичної полиці:« Уроки кулінарної майстерності»(Для вас, користувачі бібліотеки).

Січень 2019

 

Перші кіборги у нашій історії

 

 26.01.19 для учнів 214 гр. на чолі з класним керівником Кравцовою Л.В. на заняттях КВД проведений інформаційний мікс : «Герої Крут».

 Герої Крут є прикладом для сучасних воїнів – тому що були такими ж завзятими тоді, у 1918-му, як ті, кого ми назвали кіборгами в 2014-2015.

 

З циклу заходів «Калейдоскоп імен та подій»

Усний журнал: «Павло Чубинський: енергія душі та розуму» (до 180-річчя від дня народження П. Чубинського (1839-1884), українського поета, етнографа, фольклориста) змогли відвідати учні групи 112 з професії кухар, кондитер 23.01.2019р.

 

День Соборності України 22 січня - це наше найбільше національне свято

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Саме це наголошувала бібліотекар під час інформповідомлення: «Вона на світі одна – єдина ненька Україна», що супроводжувалося переглядом фільму: «Акт Злуки: відтворення історичної правди»( до 100–річчя проголошення Акта Злуки).

Грудень 2018

«Ми за здоровий спосіб життя»

   Бібліотекар -  частий гість гуртожитку. Ось і сьогодні ми зібралися поговорити на вищеозначену тему

 

Підручники, що відповідають вимогам нової програми

До уваги учнів! Вас чекають в бібліотеці нові підручники.

Знай свої права!

          З метою формування в учнів правової культури та правової свідомості, сприяння  поінформованості  щодо реалізації та захисту своїх прав, бібліотека  взяла участь в правопросвітницькому проекті «Я маю право!» та у Всеукраїнському  тижні  права. Було проведено  ряд заходів.  Зокрема,10 грудня 2018р. підготовлена до огляду учнів книжкова виставка «Твої права. Твоя фортеця». Учні групи 114 мали змогу відвідати  бібліотеку-філіал №7 ЦБС, де був проведений бібліотекарями Юхно Л.П. та Заливчою Л.М.

            День інформації «Я маю право», що включав в себе ряд заходів:

       - Година правової культури : «Уроки життя » .

       - Інформаційний брифінг: « Вчитись не для школи-вчитись для життя» (Правові цікавинки).

       - Бібліомікс:(бібліографічний огляд літератури)

 

Листопад 2018

 

«Патон – гордість України!»

Про життя великого вченого , якому виповнюється 100р. з дня народження

говорила бібліотекар з учнями групи 102, м/р Тарасенко І.В. під час роботи КВД.

 

«Слово наше рідне - слово українське»

    9 листопада — День української мови та писемності. Ми, разом з учнями 102 гр. долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати та мали змогу переконатися в тому, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину..

Жовтень 2018

Засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему

 «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу.

 

25 жовтня 2018 року учасники семінару мали змогу ознайомитися з  кейс-технологіями бібліотеки Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги (бібліотекар Юхно Л.П.).

Історична перерва:

«Козацтво на теренах історії України» була проведена для учнів  118 гр

Відеоподорож:

 

« Вивчення англійської мови – стратегічний крок до євроінтеграції» - до такого висновку дійшли учні разом з бібліотекарем та викладачем Гонтарюк Н.О. -->

Copyright Сайт Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги © 2020