Бібліотека ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги" - інформаційно-загальноосвітній і культурний центр навчального закладу,


запрошує шанувальників книги
в свій інформаційний простір:
сайт регулярно поповнюється
новим позитивним контентом.
Бібліотека та світ книги відкриті для вас!

 


Чекаємо вас в бібліотеці за адресою:
м. Полтава, вул. Курчатова 15


Ласкаво просимо!

Жовтень 2019

Увага: актуальна тема
Інформацію  може отримати кожен учень 
закладу, переглянувши матеріали з тематичного перегляду « Стоп. Булінг »

 

  

Загадки козацьких характерників
    Учні груп 116 та 216  взяли участь в історичній розвідці  «Характерники – одвічні хранителі людського роду», присвячену  Дню Українського козацтва. З оглядом книг  виступила гостя заходу – Заливча Л.М.

 

 

Вересень 2019

«Герої не вмирають»

 За становлення української держави наші співвітчизники нині платять найвищу ціну. Інформаційна виставка– данина пам’яті тим героям, які виступили на захисті цілісності й незалежності рідної землі.

 

 

 

 

 


«Я не шкодую, що так жив чесно і справедливо»

     Саме з цих слів розпочався  вечір – роздум, присвячений      творчості письменника П. Загребельного в учнівському гуртожитку. Завершився захід оглядом з книжкової виставки: « Письменник гідності і правди».

 

 

 

 


«Живе Котляревський в Полтаві й донині»(250р. з дня народження)

Захід пройшов цікаво , в незвичному форматі, а саме: учні 116гр.  взяли участь в екскурсії до бібліотеки – філіалу №7 ЦБС, де уважно слухали і переглядали  цікаві відеоролики та авторську презентацію Л.П. Юхно «Жива душа народу» про життя і літературні твори письменника , перенеслися  в музеї, побували на могилі та біля пам’ятника Івана Петровича.

 

 


Квітень 2019

                         

Декада з охорони праці

Декада з охорони праці  розпочалася  оглядом книг з куточку з охорони праці бібліотекаря Юхно Л.П. і продовжилася міні - тестом:  «Дай відповідь на запитання» викладача Степанової І.О. Бібліотекар підготувала для учнів 318гр. пам’ятку « Дії при виявленні небезпечних речовин і предметів» та ознайомила з періодичними виданнями з охорони праці.

 

 

До 210 –ї річниці з дня народження М.В. Гоголя.

Вечір – фуршет: « Той, хто перемагає страх сміхом» відвідали учні 116 та 118 учнівських груп, що супроводжувався переглядом авторської презентації: «Цей дивний світ М. В. Гоголя». Завершив захід бенефіс книги «Домінанта Л. Волик». (Кулінарна культура гоголівських персонажів)

 

Березень 2019

Шевченківські дні

 Літературна світлиця радо зустріла учнів гуртожитку під час проведення заходу «Ожило Кобзареве слово». Бібліотекар порадила взяти книги з  книжкової  виставки: «О, як ти вірно свій народ любив».

Лютий 2019

     Кулінарна міні – вікторина  та літературна експедиція:  «Какао,  історичні відомості про какао. Шоколад» були підготовлені бібліотекарем  для учнів 216гр. Учні підготували до перегляду презентації: « Професійні коктейлозбивальні машини» та «Салат - бар». Допомогли їм в цьому книги з тематичної полиці: « Уроки кулінарної майстерності»(Для вас, користувачі бібліотеки).

Січень 2019

 

Перші кіборги у нашій історії

 

   26.01.19  для учнів 214 гр. на чолі з класним керівником Кравцовою Л.В.  на заняттях КВД  проведений  інформаційний мікс : «Герої Крут».

    Герої Крут є прикладом для сучасних воїнів – тому що були такими ж завзятими тоді, у 1918-му, як ті, кого ми назвали кіборгами в 2014-2015.

 

З циклу заходів «Калейдоскоп імен та подій»

Усний журнал: «Павло Чубинський: енергія душі та розуму» (до 180-річчя від дня народження П. Чубинського (1839-1884), українського поета, етнографа, фольклориста) змогли відвідати учні групи 112 з професії кухар, кондитер 23.01.2019р.

 

День Соборності України 22 січня - це наше найбільше національне свято

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Саме це наголошувала бібліотекар під час інформповідомлення: «Вона на світі одна – єдина ненька Україна», що супроводжувалося переглядом фільму: «Акт Злуки: відтворення історичної правди»( до 100–річчя проголошення Акта Злуки).

Грудень 2018

«Ми за здоровий спосіб життя»

   Бібліотекар -  частий гість гуртожитку. Ось і сьогодні ми зібралися поговорити на вищеозначену тему

 

Підручники, що відповідають вимогам нової програми

До уваги учнів! Вас чекають в бібліотеці нові підручники.

Знай свої права!

          З метою формування в учнів правової культури та правової свідомості, сприяння  поінформованості  щодо реалізації та захисту своїх прав, бібліотека  взяла участь в правопросвітницькому проекті «Я маю право!» та у Всеукраїнському  тижні  права. Було проведено  ряд заходів.  Зокрема,10 грудня 2018р. підготовлена до огляду учнів книжкова виставка «Твої права. Твоя фортеця». Учні групи 114 мали змогу відвідати  бібліотеку-філіал №7 ЦБС, де був проведений бібліотекарями Юхно Л.П. та Заливчою Л.М.

            День інформації «Я маю право», що включав в себе ряд заходів:

       - Година правової культури : «Уроки життя » .

       - Інформаційний брифінг: « Вчитись не для школи-вчитись для життя» (Правові цікавинки).

       - Бібліомікс:(бібліографічний огляд літератури)

 

Листопад 2018

 

«Патон – гордість України!»

Про життя великого вченого , якому виповнюється 100р. з дня народження

говорила бібліотекар з учнями групи 102, м/р Тарасенко І.В. під час роботи КВД.

 

«Слово наше рідне - слово українське»

    9 листопада — День української мови та писемності. Ми, разом з учнями 102 гр. долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати та мали змогу переконатися в тому, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину..

Жовтень 2018

Засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему

 «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу.

 

25 жовтня 2018 року учасники семінару мали змогу ознайомитися з  кейс-технологіями бібліотеки Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги (бібліотекар Юхно Л.П.).

Історична перерва:

«Козацтво на теренах історії України» була проведена для учнів  118 гр

Відеоподорож:

 

« Вивчення англійської мови – стратегічний крок до євроінтеграції» - до такого висновку дійшли учні разом з бібліотекарем та викладачем Гонтарюк Н.О.

 

Літературний вечір-портрет «Учитель добра і краси»

 

3.10.18 у читальній залі бібліотеки ДПТНЗ «ПВПУ ім. А. О. Чепіги» відбувся захід для учнів гр.112, присвячений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Завідувачка бібліотекою училища Юхно Л. П. розповіла про життєвий і творчий шлях Василя Олександровича. Гостя заходу - Головний бібліотекар абонемента ПОУНБ імені І. П. Котляревського Величко З. А. ознайомила учнів з його педагогічними роботами. До літературного вечору була оформлена тематична виставка «Вічні людські цінності у творчості В. Сухомлинського».

 

Літературний конкурс «Криниця людської мудрості В.О. Сухомлинського»

 

5.10.18 учням гр.316 бібліотекар та викладач української мови та літератури Кирій Л.В. намагалися прищепити любов до читання творів письменника під час проведення заходу.

«Оповідання Сухомлинського»

10.10.18 бібліотекар Юхно Л.П. провела літературний інтерактивний кейс-урок. Було цікаво і повчально!

 

Вересень 2018

День знань - особливе свято!

Адже він до книжки, до знань закликає,

Щоб учився тут кожен й мужнів.

Бібліотека запрошує до себе в гості. Читачі мають змогу взяти книги, матеріали з книжкових виставок, користуватися тематичними папками, мультимедійною картотекою.

 

Червень 2018

В читальній залі бібліотеки читачів чекають книги з тематичних виставок та папок

               

            

«День Міжнародного захисту дітей»     

  

1.06. 18р. бібліотекар підготувала для учнів інформаційне повідомлення

Травень 2018

                         Військово-патріотичне виховання необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливо.

      Бібліотека  направляє  свої  зусилля  на  поглиблення  знань  учнів  про Україну, національні символи, почуття патріотизму, любов до рідного краю, його  історичного  минулого  і  сучасного.  Масові  заходи  спрямовані  на  збереження  пам’яті  про  подвиг українського народу в роки війни, формування свідомих громадян України з якостями громадянина і патріота.   Саме цій темі був присвячений історичний портал: «Завтра була війна».


Прес – конференція: «Євросоюз і Україна: плідна співпраця»

    2.05.2018р. в стінах читальної зали бібліотеки відбувся захід за участю учнів 218 гр. В ході заходу були продемонстровані відео презентації з означеної теми.  Насамкінець -  огляд книг «Україна: інтеграція в Європу».

 

Квітень 2018

                                             Місячник з охорони праці

  Бібліотекар взяла активну участь в місячнику з охорони праці і організувала:

-  Куточок з охорони праці: «Охорона праці ».

- Перегляд учнівських презентацій з охорони праці.

- Виставка фахових журналів з охорони праці:

  • «Охорона праці».
  • «Безпека життєдіяльності»
    .

     Шановні друзі, бережіть своє життя, здоров’я, будьте готові надати першу медичну допомогу потерпілим, вивчайте "Охорону праці" та набувайте корисних знань!

 

 

Вечір – зустріч з майстринею пера

    Незабутні враження  залишило в серцях  учнів   спілкування з  поетесою Гринь Надією Іванівною, яка розповіла всім присутнім про свій життєвий і творчий шлях, поділилася своїм творчим запалом та великими планами на майбутнє. Читання  творів  у виконанні автора викликало бурю емоцій і вдячних аплодисментів слухачів.

 

 

Березень 2018

Бібліохвилина: «Театр. Театр…»  дала змогу поглибити знання про життя і творчість корифеїв українського театру.

 

Шевченківські дні

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.  Щороку в  бібліотеці ми відзначаємо  день народження Кобзаря. І цього року заздалегідь в читальній залі бібліотеки оформлено книжкову виставку - вшанування: «Шевченкове слово». Цікаво пройшла відеоподорож : «Перша подорож на Україну»  під час якої всім присутнім  бібліотекар про окремі  миті життя вірного сина свого народу - Тараса Григоровича Шевченка.

 


 

Лютий 2018

День юного патріота

Патріоти своєї держави - це свідомі громадяни. Люди, які пам’ятають своє коріння й шанують пам'ять предків, громадяни, які готові в будь - який момент віддати своє життя за Батьківщину. Саме про це вів мову бібліотекар під час проведення заходу на Клубі вихідного дня «Джерело».

Copyright Сайт Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги © 2019