Бібліотека  ДПТНЗ

«Полтавське вище професійне  училище ім. А. О. Чепіги»  запрошує шанувальників книги в свій інформаційний простір.
                     Бібліотека та світ книги відкриті для вас!

 

Олімпійський День-2021

Свято Олімпійського Дня-2021, присвячене 125-річчю від дня заснування Міжнародного Олімпійського комітету, Дню фізичної культури і спорту в Україні, підготовці спортсменів до Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в м. Токіо, 8 вересня 2021 року завітало і в наш навчальний заклад.

Читати далі

 

Хочеш досягти більшого – читай!

 Із метою популяризації книги та підняття престижу читання, задля формування позитивного іміджу бібліотеки навчального закладу 4.09.2021р. було проведено для учнів, що проживають в гуртожитку  ряд заходів, зокрема: книжковий дрескод: «Книги, які знають, книги, які читають» та віртуальна бібліотечна подорож: «Музей літературних героїв»

Читати далі

 

 

    

Охорона  праці – запорука життя

Бібліотека активно долучилася до проведення заходів щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці в училищі. Оформлено інформаційну бібліотечну листівку  «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». Також в читальній залі бібліотеки організований  Куточок з охорони праці:  « Охорона  праці – запорука життя»

Читати далі

 

 

 

 

 Летять журавлі на Чорнобиль

26 квітня – знакова для України й усього цивілізованого світу дата, яка вже три десятиліття нагадує людству про наймасштабнішу техногенну катастрофу в світовій історії. З цієї нагоди у  читальній залі бібліотеки бібліотекар  розгорнула  книжково-документальну експозицію «Летять журавлі на Чорнобиль».

Читати далі

 

 

 

                             Брейн - ринг «Шляхами Тарасової  долі»

 10  березня для здобувачів освіти  гр. 112 в читальній залі бібліотеки відбувся захід, присвячений життю і творчості Т. Шевченка. Мета заходу: виховувати почуття любові та поваги до рідної мови, художнього слова, поглиблювати знання учнів про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, сприяти усвідомленню значення творчості поета для української та світової культури, для кожного особисто.

Читати далі

 

Віртуальна екскурсія: « Музей української поетеси Лесі Українки

 у с. Колодяжному»

     Цей захід для учнів  групи 214 провела 23 лютого завідувачка бібліотекою Л. Юхно.

 

Читати далі

Година патріотичної поезії: «Реквієм Небесній Сотні»

 

 «Небесна Сотня» – це Герої нашого часу! Яких  вшановує вся країна.

Тож учні  316 гр. на чолі з бібліотекарем провели годину патріотичної поезії і вшанували співвітчизників, які віддали життя за свободу й незалежність України, за право свого народу стати рівноправним членом європейської спільноти.

 

 

 

 Історичний екскурс: «Україна: соборна, вільна, сильна»

Бібліотекар  провела для учнів, що завітали в читальну залу бібліотеки.

 

Грудень,2020

До Всеукраїнського тижня  прав людини

  Бібліотекар підготувала юридичну мандрівку: «Законодавство, яке  захищає тебе» та  інформаційний кругозір: «Правам людини – європейський рівень поваги та захисту». Учні мали змогу переглянути матеріали  книжкової  виставки «Його величність - Закон».

                                                 

 

Листопад, 2020 

 «Де б ти не був – вшануй!»

«Вічна пам'ять тим, хто не пережив лихоліття Голодомору» - такими словами розпочалася вахта пам’яті  в гуртожитку навчального закладу.

                                                 

Мовне  асорті

Шановні  користувачі бібліотеки! Перевіримо ваші знання з української мови. Дайте відповіді на запитання, з якими ви можете ознайомитися на Прес-центрі навчального закладу та у бібліотеці.

                                                 

«Нас зібрала одна природа»

Користувачі бібліотеки можуть долучитися до  участі у  літературно – екологічному  круїзі. Для цього треба дати  відповіді на запитання.

                                     

 

У навчальному закладі проведені заходи, присвячені року математичної освіти  в Україні, зокрема,

 фізико – математичний  марафон, індивідуальна бесіда «Як люди навчились рахувати» для учнів групи ХТ-5.

В куточку «Методична скарбниця» на викладачів очікує бібліографічний огляд літератури «Викладання математики: методика. Досвід. Рекомендації».

До уваги користувачів бібліотеки  нові надходження!!!

  Запрошую  отримати нові  посібники та підручники, що надійшли до бібліотеки, а саме: Стахмич Т.М. Кулінарна справа Технологія приготування їжі; Гуржій А.М Електротехніка та основи електроніки; Попов А Ф Основи слюсарної справи;  Базь О С Токарна справа ч1.; Гуменюк І.В Тенологія механоскладальних робіт.  Завантажити їх в  всі бажаючі можуть  в Інтернеті в основному у форматі PDF.

 

Жовтень2020

«Козаки - символ мужності, честі, національної гордості»

 Саме під такою назвою бібліотекар  Юхно Л.П. та викладач Долгополов В.В. провели для учнів 218гр. інтелектуально - патріотичний конкурс з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Урок-  вікторина: « Спорт! Спорт! Спорт!»

(До Тижня фізичної   культури і спорту)

Учні 313 групи взяли участь, разом з викладачами фізичної підготовки,  в підготовленій бібліотекарем Юхно Л.П.  вікторині та прослухали огляд літератури з книжкової  тематичної виставки: «Здорове покоління   –  сильна держава», отримавши цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про вплив спорту на здоров’я людини.

Вересень2020

До Всеукраїнського Дня бібліотек

 Була проведена низка заходів, мета яких  -  всіляко сприяти  читанню, та шанобливому ставленню до книги.

Тематичний перегляд літератури: «Здорове харчування»

 Учні навчального закладу продовжують знайомитись з правилами здорового харчування.

ВІДЛУННЯ ЗАПОВІТІВ ЗЕМЛЯКІВ

 Саме під такою назвою бібліотека  отримала випуск 5 -го альманаху, присвяченого 250-річчю від дня народження І. П. Котляревського.

Запрошуємо всіх користувачів до  бібліотеки  для ознайомлення з виданням.

 

Лютий 2020

Літературна експедиція:  «Какао,  історичні відомості про какао. Шоколад»

Невідомі і корисні факти про какао та  шоколад та його корисні властивості дізналися від бібліотекаря  учні 216 гр., що завітали до бібліотеки на КВД під керівництвом кл. керівника Улізько М.М. та майстра в/н Зубар І.В. 29.02.2020р.

Літературна світлиця «В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря»

Всіх любителів безсмертного Тарасового слова запросила до бібліотеки бібліотекар Юхно Л.П. Метою зустрічі  є пізнання підростаючим поколінням постаті Великого Кобзаря, актуальності його творчості, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, патріотичне виховання і розвиток почуття гордості за свій народ, Батьківщину.  Учні мали  змогу продемонструвати красу і чарівність Шевченкового слова.

 

Патріотичний діалог: «І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось

серце України»

«Спомин про  Героїв АТО та їхній подвиг ми маємо берегти, адже саме пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу й мир в Україні», - розпочала діалог бібліотекар з учнями 112 гр. в читальній залі бібліотеки.

Присутні мали змогу ознайомитися з матеріалами  тематичної папки: «Пам’ять про героїв стукає в наші серця».

Тиждень математики і фізики

Прищеплювати інтерес до точних наук, розвивати пізнавальну діяльність та творчість учнів, розширювати їх кругозір мала за мету бібліотекар під час проведення «Математичних головоломок» та міні – вікторини з фізики «Фізика – наука практична» для учнів груп 212 та 218 на чолі з викладачем  Солодом В. П.

«Мова – безцінний скарб народу»

З нагоди Міжнародного дня рідної мови для учнів 316 гр. бібліотекар провела цікаву мовну вікторину, де кожний міг проявити свою ерудицію і творчу активність.

Січень 2020

Клуб вихідного дня

25.01.2020р. у рамках проведення Клубу вихідного дня для учнів 116 гр. на чолі з майстром в/н Бондарук Н.П. організовано та проведено бібліотекарем заходи, які були змістовними та цікавими, відзначалися різноманітністю форм.

Ура!!! Зимові канікули

  Зимові канікули – найвеселіша пора! Скільки свят і розваг в цей час!  Для учнів  бібліотекарем разом з викладачами та майстрами в/н були організовані та проведені цікаві і змістовні виховні заходи, щоб вільний час  проходив з користю. Це дозволяє захопити відвідувачів КВД, згуртувати і виступає як засіб розвитку особистості кожного. Так…

Традиції сімейного виховання

Саме про це і вели мову 4.01.2020р. бібліотекар та учні 212 гр.

Бесіда «За здоровий спосіб життя»

 Проведена для учнів 118групи 3.01.2020р.

Зустріч за круглим столом

3 1. 12. 2019р. для учнів 316 групи класний  керівник Лобач І.В. провела бесіду, а бібліотекар Юхно Л.П. презентувала підручники для майбутніх технологів.

Грудень 2019

1944 – 2019: геноцид кримськотатарського народу триває

 Бесіда бібліотекаря для учнів 112 гр. присвячена історії боротьби українського та кримськотатарського народу за державний суверенітет і територіальну цілісність України та відлуння історичних паралелей до сьогодення. Біль кримськотатарського народу – це наш спільний біль. Ми всі мріємо, щоб Крим повернувся до України, щоб процвітала наша рідна матінка Україна, яка подолає все і стане найкращою державою у світі!

  Інформіна: «Юридичний компас для Вас»

 10.12.2019р. в читальну залу завітали учні 112гр. Розповідаючи про права та обов’язки, закріплені Конституцією, бібліотекар акцентувала увагу на тому, як правильно себе поводити у повсякденному житті, а також на виховання в учнів поважного ставлення до законів України.

 

Листопад 2019

 

В рамках акції

  Підтримуючи ініціативу Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в читальній залі бібліотеки для учнів працівники Нор Я.С. та Юхно Л. П. підготували інформаційні матеріали.

День пам’яті жертв Голодомору

 23 листопада 2019 р. учасники КВД (102,105 гр. на чолі з майстром в/н Нескоромною О.П.) вшанували пам’ять загиблих від штучного голоду.

Цікаві факти про англійську мов

«Сподіваюсь, що підбірка цікавих фактів буде ще одним мотиватором для вивчення англійської мови» - так розпочала свою розповідь бібліотекар, яка взяла участь в проведенні предметного тижня.

Жовтень 2019

Увага: актуальна тема
Інформацію може отримати кожен учень
закладу, переглянувши матеріали з тематичного перегляду « Стоп. Булінг »

 

Загадки козацьких характерників

 Учні груп 116 та 216 взяли участь в історичній розвідці «Характерники – одвічні хранителі людського роду», присвячену Дню Українського козацтва. З оглядом книг виступила гостя заходу – Заливча Л.М.

Вересень 2019

«Герої не вмирають»

За становлення української держави наші співвітчизники нині платять найвищу ціну. Інформаційна виставка – данина пам’яті тим героям, які виступили на захисті цілісності й незалежності рідної землі.

 

«Я не шкодую, що так жив чесно і справедливо»

 Саме з цих слів розпочався вечір – роздум, присвячений творчості письменника П. Загребельного в учнівському гуртожитку. Завершився захід оглядом з книжкової виставки:

« Письменник. гідності і правди»

-->