Конкурс пекарів

1 березня 2012 року відбувся другий  етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ДПТНЗ Полтавської області  з професії «Пекар».

Конкурс з професійної майстерності за професією «Пекар» проводився вперше і мав за мету виявити рівень професійної підготовки та майстерності учнів, сприяти розвитку творчої активності, поглибленню знань з сучасних виробничих технологій згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти.

Кращі надбання конкурсантів зазвичай дають поштовх для учнів та викладачів училища в розробці нових творчих проектів, які сприяють вдосконаленню професійних знань та вмінь.

Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки, а саме проведення тестування учнів з спец предметів.

Учасники конкурсу змагалися в приготуванні кращого кренделя «Сувенірного»  та різноманітних фігурних булочних виробів «Здоба виборгська».

Майстерність, оригінальність та фантазію учасників конкурсу  оцінювало  професійне журі.

Здобні вироби, представлені на конкурсі, продемонстрували високий рівень майстерності учасників конкурсу. Дивлячись на ці вироби, важко уявити, що всі вони виготовлені з тіста.

Переможницею конкурсу  за кількістю набраних балів стала учениця нашого училища Сулимка  Євгенія .

Щиро вітаємо з перемогою!

 

Викладач Фіщук Г.Ф.


 

 

 
 
 
 
Block title
 
Block content