Конкурс Яцика

            Початок зими 2011 року виявився багатим на мовно – літературні випробування. Так, 4 грудня, у Полтаві відбувся ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для учнів професійно-технічних навчальних закладів області. Цього року 30 кращих знавців українського слова з числа вихованців ПТНЗ доводили, що мають міцні знання і вміють застосовувати їх на практиці. Також 8 грудня відбувся обласний Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Ці заходи – не тільки інтелектуальні змагання, а й свято вшанування творчої спадщини Кобзаря, що є, перш за все, своєрідним моральним приписом для сучасної української молоді. Але головна його мета – відкриття майбутніх митців, розвиток творчого потенціалу учасників. Роботи учасників конкурсу вирізняв творчий підхід до розкриття теми, знання літератури рідного краю, повага до традицій нашого народу.

Із гордістю говоримо про ученицю ДПТНЗ «Полтавське вище професійне училище ім. А. О. Чепіги» - Бринову Марію, яка навчається у 112 групі, що посіла І місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та ІІ місце у Міжнародному мовно – літературному конкурсі серед учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Готуючись до випробувань, Маша поділилася, що брати участь у мовних змаганнях є доброю традицією сім’ї.

Участь учнів професійно-технічних навчальних закладів у конкурсі не тільки інтелектуально збагачує їх, виявляє знання мовних тонкощів та схильність до творчості, а й виховує любов до рідного слова, а відтак – і до Батьківщини.

 


 
 
 
 
Block title
 
Block content