Виховання учнівської молоді у зазначенному напрямі у навчальному закладі будується на основі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розробленої Міністерством освіти і науки від 31 березня 2015 р, Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 рр, Концепції національно-патріотичного виховання ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги" та ставить за мету формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу


ІХ Міський конкурс "Волонтер року"

4 грудня 2018 року волонтерський загін навчального закладу "Добротворці" долучився до участі у ІХ міському конкурсі "Волонтер року". За підсумками конкурсу був відзначений дипломом за перемогу у номінації "Кращий волонтерський загін у сфері роботи по допомозі військовослужбовцям, які перебувають та перебували в зоні АТО та членам їх родин"


Огляд художньої самодіяльності учнів 1 курсу

28 листопада відбувся огляд художньої самодіяльності учнів 1 курсу. Кращими виявилися: група 112 (І місце), 116 (ІІ місце), учні груп: 113 та 105 розділили ІІІ почесне місце. Вони були нагороджені солодкими призами.

 

 

"Срібна підкова"

14.11.2018 року на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбувся традиційний конкурс виконавців естрадної пісні "Срібна підкова" серед учнів ПТНЗ. Поміж 28 конкурсантів у 2-х номінаціях учениця нашого навчального закладу, Василина Климко, виборола срібну нагороду та посіла 2 почесне місце. 

 

 

 


Виховна година "Насильство. Булінг - проблема сучасності"

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" начальником відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Василенко Людмилою Миколаївною, була проведена виховна година "Насильство. Булінг - проблема сучасності". Людмила Миколаївна зупинилась на проблемі насилля в навчальних закладах, жертвах та ініціаторах булінгу, його формах та видах, наслідках насилля, і, головне - надала практичні поради психолога, як реагувати на цькування та протидіяти булінгу. 


 

День здоров'я - 2018

18 жовтня учні навчального закладу брали участь у проведення Дня здоров'я. На мальовничій галявині мікрорайону Сади-1 учні презентували свої навчальні групи, були задіяні у біговій та військово-прикладній естафетах та бліц-турнірах: з футболу, волейболу, кульової стрільби, шашистів;

конкурсах: метальників, стрибків на скакалці, картонно-паперових літальних апаратів, художньої самодіяльності та приготуванні кулешу. 



17 жовтня 2018 року викладачем Вакуленко Наталією Василівною була проведена виховна година "Студентська революція на граніті - перший акт ненасильницької громадянської непокори". Учасники виховної години поінформували присутніх про протестні події, організовані українською молоддю з 2-го по 17-те жовтня 1990 року в УРСР, стрижнем яких було студентське голодування на площі Жовтневої Революції у Києві (нинішньому Майдані Незалежності).


День захисника України

12.10 у навчальному закладі відбулися урочистості, присвячені Дню захисника Вітчизни. На заході був присутній Синяговський Тарас Вікторович, учасник АТО, депутат Полтавської міської ради від Всеукраїнського об'єднання Свобода. Він поділився спогадами, побажав мирного сьогодення, активної життєвої позиції. Усі присутні вшанували пам'ять борців за незалежність України хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки випускнику училища Часовому Денису, який загинув на неоголошеній війні, яку нав'язав російський агресор. Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають!

  



Нам 50 років!

5 жовтня 2018 року навчальний заклад відсвяткував 50 років свого існування. Щирі слова вітання прозвучали з вуст ветеранів педагогічної праці, працівників міського управління освіти, Київської районної у місті Полтаві ради, Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Полтавської області, Полтавського університету економіки і торгівлі, директорів ПТНЗ області, соціальних партнерів, замовників робітничих кадрів, випускників та учнів. За сумлінне виконання обов'язків Почесними грамотами були відзначені кращі працівники. На згадку про урочистості усім гостям були вручені пам'ятні сувеніри.

Вітальне слово директора, Корочанської Валентини Іванівни

Біля мікрофону - ветерани педагогічної праці:  Якименко Тамара Леонідівна та Делієва Віра Іванівна

Пісенне привітання хорового колективу Полтавського центру професійно-технічної освіти.

Привітання Чайки Оксани Анатоліївни, директора НМЦ ПТО Полтавської області

Харченко О.В., директор Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, вручає Почесну грамоту викладачу Герасименко Ларисі Дмитрівні.

Пам'ятні сувеніри - на згадку


"Кращі квіти - визволителям Полтави"

20 вересня 2018 року, напередодні відзначення Дня міста, у навчальному закладі проведений конкурс композицій квітів "Кращі квіти - визволителям Полтави". Кращими визнані композиції груп: 116 "У вінку із квітів ти живеш, моя Полтаво!" та 102 "Вічна пам'ять загиблим героям".


День Знань

1 вересня в навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Ранок розпочався зі слів привітання від директора - Корочанської Валентини Іванівни. 
Викладачами методичної коміссії суспільно-філологічних дисциплін: Улізько Мариною Миколаївною, Вакуленко Наталією Василівною, Колєсніковою Тамарою Григорівною, Вітковською Світланою Миколаївною та Кирій Ларисою Василівною було проведено Перший урок за темою "Розкажемо Європі про себе"

 

 

 


День пам'яті та примирення

8 травня у холі навчального закладу була проведена лінійка, приурочена до міжнародного Дня Пам'яті та Примирення, Перемоги над нацизмом у Європі. Увазі учнів були представлені реконструкції початку війни, фрагменти історичних хронік і пісні цього періоду історії. Велика шана і вдячність ветеранам Другої Світової Війни!

 


"Я маю право"

11 квітня 2018 року проведена виховна година за темою "Я маю право" Миколайчиком Тарасом Івановичем - головним спеціалістом відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, головного територіального управління юстиції у Полтавській області 

 


Відкриття пам'ятної дошки 

 

3 квітня 2018 року відбулися урочистості з нагоди відкриття пам'ятної дошки Часовому Денису Вікторовичу, випускнику 2011 року за професією "Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків". Денис служив навідником (звання "Солдат") у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. 16 серпня 2014 року загинув, виконуючи бойове завдання в районі с. Красне, Краснодонського району, Луганської області. 

Указом Президента України №144/2015 від 14 березня 2015 року "За особисту мужність, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) та нагрудним знаком "За оборону Луганського аеропорту" (посмертно). Пам'ятну дошку відкрили: Ямщиков Вадим, депутат Полтавської міської ради, Голова громадського об'єднання "Асоціація учасників та ветеранів АТО Полтавщини" та Часова Наталія Федосіївна, мати Дениса. 

Пам'ятну дошку освятив отець Миколай Храпач, священник Свято-Покровської церкви Української православної церкви Київського патріархату. Виступили: Масюк Ігор Вікторович, підполковник Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату, Фесенко Ігор Васильович, майстер виробничого навчання групи 108 за професією "Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків", в якій навчався Денис. Присутні схилили голови перед світлою пам'яттю усіх, хто загинув, задля національної безпеки і оборони, дав відсіч збройній агресії Російської Федерації, зокрема, випускника училища  - Часового Дениса Вікторовича. 


Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом" 

З 28.03 по 30.03.2018 у місті Хмельницькому відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом", участь в якому брав учень навчального закладу Іщенко Микола - переможець обласного фестивалю-конкурсу юних вокалістів "Срібна підкова" серед вихованців професійно-технічних навчальних закладів 2017 року.

Журі конкурсу відмітило акторську майстерність і енергетику виступу Миколи. Він був відзначений бронзовою медаллю та дипломом ІІІ ступеня.

 


Обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнів ПТНЗ "Нове покоління"

14.03.2018 року відбувся зональний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності учнів ПТНЗ "Нове покоління". На базі навчального закладу презентували кращі номери художньої самодіяльності три професійно-технічні навчальні заклади: ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги", професійно-технічні училища: №31 та №4. 


"Геній Шевченка як нації крила"

16.03.2018 відбулась виховна година, присвячена 204-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка "Геній Шевченка як нації крила". Перед очима учнів ожили сторінки життя та творчості великого Кобзаря, прозвучали його безсмертні твори.

  

 


Батьківські збори

22 лютого були проведені загальноучилищні батьківські збори, традиційно присвячені питанням здоров'язбереження та життєзбереження учнів

Питання профілактики правопорушень та злочинів висвітлив Кива Сергій Олександрович, інспектор відділу поліції №1 Полтавського відділу поліції Головного управління національної поліції в Полтавській області

Проблемі пожежної безпеки учнів присвятив виступ Баландін Артем Олександрович, провідний інспектор ВЗНС ПМРГ ГУ ДСНС України в Полтавській області 

 

Про поведінкові ознаки вживання наркотичних речовин та допомогу наркозалежним вела мову психолог благодійної організації "Світло надії" Большева Світлана Олександрівна 

Василенко Людмила Миколаївна, начальник відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, зупинилася на питаннях психологічної безпеки учнів 


"Помолимось душі словами..."

20 лютого 2018 року в актовій залі відбувся урок Пам'яті "Помолимось душі словами...", присвячений Дню героїв Небесної сотні. На екрані ожили трагічні події на майдані (20.02.2014) 

Учні та працівники вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання 

До слова запрошена Маслак Віра Миколаївна, голова громадської організації "Полтавська громада разом"

 


Лінійка до дня Соборності України.

22.01.2018 холі навчального закладу відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Соборності (дню Злуки) України. ЇЇ підготувала викладач історії, Улізько Марина Миколаївна, яка розповіла присутнім про величні і трагічні події 1918 року.


Новорічний конкурс "Чарівна пара - 2017"

27.12.2017 року в актовій залі був проведений традиційний новорічний конкурс "Чарівна пара". 

Претендентами на отримання звання найкращої пари навчального закладу 2017 року стали 6 закоханих пар: 

1. Пасічна Аліна і Москаленко Ярослав

2. Строков Олександр і Непомнюща Аліна 

3. Волошина Вікторія і Агашков Андрій

   

4. Стрельникова Світлана і Кабаков Едуард

5. Ігнатов Олександр і Голуб Вікторія

6. Шпорт Ярослав і Шадура Дар'я

  

Члени журі прийшли до одноголосного рішення: чарівною парою навчального закладу 2017 вважати пару Москаленка Ярослава та Пасічної Аліни

 


День святого Миколая

19.12.2017 року, у День святого Миколая, в навчальному закладі була відкрита новорічна ялинка. Учні та працівники училища отримали святкові вітання, а учні пільгових категорій - святковий обід та подарунки  


Всеукраїнський тиждень права

З 8 по 13 грудня 2017 року в навчальному закладі були проведені заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, метою якого визначено формування правової компетентності учнів. 

 До уваги учнів у читальній залі бібліотеки - правовий куточок "Знай свої права - виконуй обов'язки"


Правовий лекторій "Діти: злочин і кара"

13.12.2017 року викладачем Колєсніковою Т.Г. був проведений правовий лекторій "Діти: злочин і кара". Виконання різноманітних інтерактивних вправ допомогли учням дійти висновку, що будь-які антисоціальні дії призведуть до покарання.


Ділова гра "Я - людина, а, отже, маю право"  

11.12.2017 викладачем Улізько М.М, у групі 218 проведено гру "Я-людина, а,отже, маю право",  під час якої учні демонстрували свої знання з правознавства, розігрували життєві ситуації,обговорювали вирішення конфліктних питань


Виховна година у рамках акції "16 днів проти насилля"

 

8.12.2017 року відбулася зустріч із спеціалістом  Полтавського  міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сурмач Юлією Василівною, яка поінформовала учнів про дії щодо попередження проявів насильства.



Огляд художньої самодіяльності

22.11.2017 року в училищі відбувся конкурс художньої самодіяльності серед учнів першого курсу. Талановиті співаки, танцюристи, декламатори демонстрували свої здібності на сцені. 

Почесне журі визначилось з трійкою фіналістів - ними стали учні груп: 116 (ІІІ місце), ХТ-2 (ІІ місце) і 114 (переможці).

Призом глядацьких симпатій був відзначений учень групи 102 Наїнко Андрій.

 


Лінійка до Дня гідності і свободи

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.
Воно відзначається щороку згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
У навчальному закладі було проведено урочисту лінійку з нагоди свята.


Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках місячника правових знань, з 13 по 17 листопада 2017 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху, який завершився 17.11 виховною годиною з зазначеної тематики. Захід проводили працівники патрульної поліції і рятувальної служби.  

 


Обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів "Срібна підкова"


9.11.2017 року відбувся обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів "Срібна підкова"  серед вихованців професійно-технічних навчальних закладів на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, участь у якому брав Микола Іщенко, учень групи 206. Серед 28 конкурсантів журі відзначило Миколу Дипломом лауреата першого ступеня.

Вітаємо його з перемогою і бажаємо гідного виступу на Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів "Пісня над Бугом", який відбудеться 29-30 березня 2018 року у м. Хмельницькому.


 

День визволення України

У п'ятницю, 27.10.2017 року, в училищі проведений урок пам'яті "За Україну, за її долю, і честь, і волю, і народ", присвячений 73-ій річниці визволення України від нацистів, яку підготувала викладач історії Улізько М.М. На захід був запрошений визволитель України, полковник у відставці, ветеран Другої Світової війни, Дворцов Іван Тихонович, який розповів присутнім про важкий шлях, подоланий Україною на шляху до визволення і незалежності.

 

Революція на граніті

У середу, 25 жовтня 2017 року, у навчальному закладі відбулась година пам'яті "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест", яку підготувала та провела викладач Вакуленко Н.В.

75-та річниця створення УПА

У день 75- річниці створення Української Повстанської Армії, у суботу, 14 жовтня, учні навчального закладу відвідали військовий госпіталь спільно з членами Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини".  Учні мали змогу поглибити свої знання з історії створення УПА, поспілкуватися з бійцями, що проходять реабілітацію після перебування в зоні проведення Антитерористичної операції. 

 

Вихованці навчального закладу подякували нашим захисникам за мужність, подарували їм святковий коровай, виготовлений власноруч і висловили надію на їх швидке одужання, та повернення до мирного життя.


День захисника України

13.10.2017 року в училищі відбулась виховна година, приурочена святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню козацтва і Дню захисника України. На свято були запрошені гості. До слова була запрошена Кірпотіна Ніна Миколаївна, член координаційної ради Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини", яка представляє Полтавський осередок Організації Українських Націоналістів. Ніна Миколаївна розповіла про історію створення Української Повстанської Армії та її значення в період Другої світової війни. 

Про сьогодення Української армії присутнім розповів Демблюк Іван Володимирович - учасник Антитерористичної операції на сході України. 

Присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України


День визволення Полтави


День Здоров'я - 2017

Фото Игоря Геллы.

13.09 2017 був проведений День здоров'я, в програмі якого: привітання, біг 20 метрів, естафета з носилками, кульова стрільба, волейбол, футбол, перетягування канату, шашки, конкурс на найкращу кашу, плакатів щодо здорового способу життя і на кращий номер художньої самодіяльності.

Фото Игоря Геллы. Фото Игоря Геллы.

Фото Игоря Геллы. Фото Игоря Геллы.

День здоров'я залишив чимало яскравих вражень у учнів та працівників. Він став доброю традицією, що згуртовує дітей і налаштовує їх на здоровий спосіб життя

Фото Игоря Геллы.


1 вересня - День знань

1 вересня 2017 року у навчальному закладі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Знань.

 


"Європа - цивилізаційний вибір України"

Перший урок нового навчального року, за темою: "Європа - цивилізаційний вибір України", відбувся у актовій залі навчального закладу

 


Урок пам'яті і надії

5.05.2017 року в конференційній залі відбувся урок пам'яті і надії, присвячений перемозі над нацизмом у ІІ світовій війні. На заході був присутній свідок тих трагічних подій, полковник у відставці, Дворцов Іван Тихонович.  Незабутнє враження залишилось у присутніх після щирих слів ветерана, який закликав любити Батьківщину, робити все задля її захисту та процвітання. 

 

 



Виховна година "Українська революція 1917-1921 рр в постатях її полководців - наших земляків"

12 квітня 2017 року в училищі відбулась виховна година "Українська революція 1917-1921 рр в постатях її полководців - наших земляків", яку підготувала та провела Кірпотіна Ніна Миколаївна, член координаційної ради Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини", яка представляє Полтавський осередок Організації Українських Націоналістів. Вона зупинилась на історичній постаті Аверкія Матвійовича Гончаренка, нашого земляка, українського військовика, командира українських частин у бою під Крутами. Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання. 


5-й Потяг Єднання України "Труханівська Січ"

16 березня 2017 року в стінах училища учні та працівники зустрічали школярів, волонтерів, громадських активістів та військових зі Східних, Південних та Західних областей України, які прибули в Полтаву на 5-ому Потязі Єднання України "Труханівська Січ". Шановні гості були ознайомлені з матеріальною базою навчального закладу, до їх уваги був запропонований святковий концерт. 

Що чекає на нас в майбутньому? Яким воно буде для нашої країни і для кожного з нас? На ці та інші питання спробували знайти відповідь учасники Акції та господарі дійства під час дискусії. 


14.03 - День українського добровольця

-->

 
 
 
 
Block title
 
Block content