Сайт Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги - Національно-патріотичне виховання

 Виховання учнівської молоді у зазначенному напрямі у навчальному закладі будується на основі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розробленої Міністерством освіти і науки від 31 березня 2015р, Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 рр, Концепції національно-патріотичного виховання ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги" та ставить за мету формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу


21 листопада - День гідності і свободи

21.11.2016 року в училищі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня гідності і свободи. Ведучі зупинилися на історії свята. До присутніх звернулася директор навчального закладу, Корочанська Валентина Іванівна, яка закликала вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004, та у листопаді 2013 - лютому 2014 рр. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Щиро вітаємо всіх зі святом та бажаємо мирних днів!

 

 

 


17 листопада відбувся обласний конкурс виконавців естрадної пісні "Срібна підкова" серед учнівської молоді ПТНЗ. Панков Євгеній, учень групи 214, презентував увазі глядачів та журі пісню з репертуару Т. Петриненка "Україна". За результатами конкурсу він посів третє місце та був відзначений Почесною грамотою. 


Життя на продаж

Проблему торгівлі людьми висвітлила Северин Юлія Романівна, лектор громадської організації "Світло надії" 16.11.2016 року. У рамках виховної години нею були розкриті основні питання, які стосуються торгівлі людьми: її види, алгоритм дій людини, яка стала жертвою работоргівлі, ефективні превентивні дії, які слід вживати.


Відповідальність... Стосується кожного...

9 листопада 2016 року була проведена зустріч з Горінчоєм Олександром Сергійовичем, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Полтавській області, щодо відповідальності неповнолітніх за неправомірні та злочинні дії

 


Виховна година "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест"

17 жовтня 2016 року відбулася виховна година "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест",  яку підготували та провели учні 214 групи на чолі з викладачем Вакуленко Наталією Василівною. 

 

 


Урок мужності "Захисникам Вітчизни, борцям за незалежність - низький уклін"

​13 жовтня 2016 року з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва у актовій залі навчального закладу викладачем історії Колєсніковою Тамарою Григорівною був проведений Урок мужності "Захисникам Вітчизни, борцям за незалежність - низький уклін".

 

​Розпочалась виховна година із вітального слова директора училища Корочанської Валентини Іванівни.  На свято були запрошені поважні гості: старший лейтенант, Горай Олексій Володимирович, тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Полтавського міського військового комісаріату з виховної роботи; контрактник Збройних Сил України, в минулому волонтер громадської організації "Полтавська громада разом",  псевдо "Сталоне", Супрун Володимир Іванович.

 

 


Напередодні славетної дати - Дня визволення Полтави від нацистів, викладачем історії, Колєсніковою Тамарою Григорівною, був проведений урок мужності для учнів першого курсу за темою: "Серед святкових наших днів і дата звільнення Полтави", на який запрошений ветеран другої світової війни, визволитель України, полковник у відставці, Дворцов Іван Тихонович. Він побажав присутнім мирного неба над головою, процвітання Україні.   

 

 


День Здоров'я

20 вересня в рамках тижня фізичного виховання для учнів училища був проведений  "День здоров'я".

Учні навчальних груп на чолі з майстрами виробничого навчання і класними керівниками мали змогу провести день в оточенні чудової полтавської природи, позмагатись між собою у силі, мужності і спритності

Не обійшлося і без спортивних ігор, таких, як футбол, волейбол, стрільба та спортивні естафети

 

Звісно, наші учні довели, що вони є справжніми спеціалістами з приготування польової козацької каші

Змагання відбувались також і на розумових і мистецьких аренах - були проведені запеклі шахові баталії, конкурси плакатів, композицій з польових квітів і конкурс художньої самодіяльності. Переможці у кожній номінації нагороджені смачними призами, а найкращі артисти матимуть змогу виявити талант іще раз - подарують свої виступи глядачам на училищному святі з нагоди Дня працівника освіти.

 

Підсумовуючи проведений захід, можемо з упевненістю сказати, що він пройшов на високому рівні і у позитивному ключі, тому ми із задоволенням чекатимемо на нього наступного навчального року.


"Швидше! Вище! Сильніше!"

7.09.2016 вересня в рамках Олімпійського тижня був проведений олімпійський урок.
 

фізичного виховання Сухина О.П. ознайомила присутніх з історією Олімпійських ігор, досягненнями українських спортсменів, зокрема, полтавців. Закликала до необхідності дбати про фізичне здоров'я, готувати себе до захисту Вітчизни. ​


День знань
1 вересня в навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року, на яких була присутня Левада Лідія Михайлівна, методист Навчально-методичного центру ПТО Полтавської області
В актовій залі увазі учнів був запропонований виховний захід "Від проголошення незалежності  - до нової України", підготовлений викладачем історії Улізько М.М.

 


Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів

"Подільська веселка"

9 та 10 червня 2016 року учні: Євгеній Панков та Олександр Капустянський, переможці огляду-конкурсу учнів та працівників ПНЗ "Нове покоління-2016," у супроводі керівника гуртка, Гелли І.О., брали участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів "Подільська веселка", якій відбувся у місті Кам'янець-Подільський. Учні отримали дипломи учасників конкурсу, Олександр Капустянський відзначений журі дипломом "За художнє трактування образу" та цінним подарунком.

 

 

 

 

 

 


 

 

Загальноучилищні батьківські збори

14.04.2016 р. в навчальному закладі були проведені загальноучилищні батьківські збори, присвячені питанням здоров'язбереження та життязбереження учнів. На зборах виступили:

Божко Світлана Володимирівна, капітан, інспектор відділення поліції №1 міста Полтави, щодо профілактики правопорушень та злочинів;  

Пашков Євгеній Володимирович, заступник начальника пожежної охорони Київського району міста Полтави, щодо пожежної безпеки учнів;

Бриль Володимир Олексійович, лікар-нарколог Полтавського обласного наркологічного диспансеру, з питання попередження та виявлення вживання наркотичних речовин

Василенко Людмила Миколаївна, начальник відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань: відповідальне батьківство, профілактика насилля в сім'ї.

Дервіш Діана Миколаївна, лікар-гінеколог першої міської лікарні, щодо профілактики небажаної вагітності та збереження репродуктивного здоров'я учнів. Розглядалися на зборах і інші питання, зокрема організація літньої виробничої практики влітку 2016 року (заступник директора з НВР Климко В.М.)


Заняття університету правових знань 

22.03.2016р. відбулося заняття університету правових знань для педагогічних працівників, яке провела Токарєва Лілія Леонідівна, головний спеціаліст територіального управління юстиції у Полтавській області. 


Година спілкування

Гість навчального закладу, Токарєва Лілія Леонідівна, головний спеціаліст територіального управління юстиції у Полтавській області, 22.03.2016р. провела з учнями годину спілкування щодо їх прав та обов'язків.


Година пам'яті "Помолимось душі словами..."

17.02 була проведена година пам'яті "Помолимось душі словами...", присвячена другій річниці трагічних подій на Майдані. Почесними гостями були: Кузьменко Роман Григорович, учасник АТО,  старший сержант, Шевченко Ростислав Вікторович, старший лейтенант, видавець.  

 

 


"Афганістан болить в моїй дущі"

У середу, 10 лютого, відбувся урок-спомин "Афганістан болить в моїй душі" за участі ветерана бойових дій в Афганістані         Олександра Геннадійовича. 

 

Виховна година на тему: "Від подвигу під Крутами - до героїзму в АТО"

27 січня в актовій залі відбулась виховна година на тему: "Від подвигу під Крутами - до героїзму в АТО",  за участі Голови та волонтерів громадської організації "Полтавська громада разом": Маслак Віри Миколаївни, Супруна Володимира Івановича, Беньковського Станіслава, Маслака Святослава, Харитоненко Ілони, Похаленко Євгенії, Москаленко Ігоря.

 

 

Наша допомога

Українським воїнам в АТО

(станом на 20.01.2016)

№ п/п

Назва

Кількість

1

Капуста квашена

301.5 кг

2

Морква по-корейськи

17 кг

3

Буряк по-корейськи

49 кг

4

Пряники

45,6 кг

5

Печиво пісочне

16,7 кг

6

Сітка маскувальна

103,0 м2

7

Борщова заправка

52,5 кг

8

Пиріжки печені

350 шт.

9

Млинці

200 шт.

 10

   Вареники 30 кг

У гуртожитку навчального закладу приймали 18 солдат, бійців 24 механізованої бригади, учасників АТО, які зупинялися в Полтаві, слідуючи до місця дислокації


Учнівський парламент виносить подяку:

 1. Учням навчальних груп, які долучилися до проведення благодійної акції до Дня Святого Миколая – «Книжка під подушку» для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До участі в акції долучилися навчальні групи:

Група

Кількість книг

102

1

106

3

114

1

116

1

212

1

214

5

ВХП-15

3

 

2. Учням навчальних груп, які брали участь в акції збору пластикових кришечок для виготовлення протезів.

До участі в акції у І півріччі долучилися навчальні групи:

Група

Кількість кришечок

102

79

103

74

104

464

105

508

106

168

112

188

113

254

114

127

116

28

216

67

314

98

ВХП-13

79

Акція триває

Дякуємо за добру справу!

          Призидент учнівського

          парламенту

          Капустянський Сергій


"Знай, шануй і виконуй закони України"

В рамках Всеукраїнського тижня правових знань у ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги" відбулася виховна година на тему "Знай, шануй і виконуй закони України", яку провелаз Ахіджанян Жанна Суренівна, підполковник поліції. Вона зупинилась на питаннях адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Матеріали виховної години сприймались учнями з інтересом. 

 

 

"У здоровому тілі - здоровий дух"

У рамках тижня захисника України, було проведено 15.10.2015р. легкоатлетичний крос

 

 


Урок-реквієм

Із 12 по 16 жовтня 2015 року у ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім А.О. Чепіги", проводився тиждень захисника України. 12.10 було проведено урок-реквієм на базі актової зали,

 

На заході були присутні гості: прапорщик ЗСУ Бендус Ігор Валентинович, Майор ЗСУ Четвертак Олександр Юрійович, журкнліст, волонтер Стельмах Людмила Дмитрівна; член громадської ради при полтавській обласній раді Донченко Петро Григорович та волонтер Супрун Володимир Іванович. 

 


1 вересня – День знань

У небі стільки сонця й просині,
Розкрила хмарка білі поли.
Добігло літечко до осені
І знову ми йдемо до школи.

Гостинно двері відчиняються
І вчитель всіх веде за руки.
Дорога щастя не кінчається

До знань, до світла, до науки.

  

Першого вересня відбулась урочиста лінійка, присвячена початку нового навчального року. На свято були запрошені почесні гості (Є.А. Ленський – директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, керівники базових підприємств та учасник антитерористичної операції).

  

Директор училища, Корочанська В.І., привітала учнівський та педагогічний колектив, побажавши їм творчого натхнення та успіхів у навчальному році.

Після закінчення лінійки для першокурсників на базі актової зали був проведений Перший урок: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!». 

 

21 травня - всеукраїнський день вишиванки

Колектив училища із задоволенням долучився до загальноукраїнського флешмобу "день вишиванки", вбравшись у традиційний національний одяг - вишиванку, яку завжди вважали не просто одягом - а оберігом справжнього українця.

День вишиванки— всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу, в університет, школу, чи садочок. 
  
День вишиванки у 2015 році припадає на 21 травня. Організатори закликали всю Україну в цей день одягнути вишиванку в знак єдності. Основна мета заходу — це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Хоча протягом всієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку — просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом з тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. 

 

 
 
 
 
Block title
 
Block content