Виховання учнівської молоді у зазначенному напрямі у навчальному закладі будується на основі Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розробленої Міністерством освіти і науки від 31 березня 2015 р, Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 рр, Концепції національно-патріотичного виховання ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А.О. Чепіги" та ставить за мету формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу


Лінійка до Дня гідності і свободи

22.01.2018 холі навчального закладу відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню гідності і Свободи України.ЇЇ підготувала викладач історії, Улізько Марина Миколаївна, яка розповіла присутнім про величні і трагічні події 1918 року, разом із тим, згадавши про бій під Крутами.


Новорічний конкурс "Чарівна пара - 2017"

27.12.2017 року в актовій залі був проведений традиційний новорічний конкурс "Чарівна пара". 

Претендентами на отримання звання найкращої пари навчального закладу 2017 року стали 6 закоханих пар: 

1. Пасічна Аліна і Москаленко Ярослав

2. Строков Олександр і Непомнюща Аліна 

3. Волошина Вікторія і Агашков Андрій

   

4. Стрельникова Світлана і Кабаков Едуард

5. Ігнатов Олександр і Голуб Вікторія

6. Шпорт Ярослав і Шадура Дар'я

  

Члени журі прийшли до одноголосного рішення: чарівною парою навчального закладу 2017 вважати пару Москаленка Ярослава та Пасічної Аліни

 


День святого Миколая

19.12.2017 року, у День святого Миколая, в навчальному закладі була відкрита новорічна ялинка. Учні та працівники училища отримали святкові вітання, а учні пільгових категорій - святковий обід та подарунки  


Всеукраїнський тиждень права

З 8 по 13 грудня 2017 року в навчальному закладі були проведені заходи в рамках Всеукраїнського тижня права, метою якого визначено формування правової компетентності учнів. 

 До уваги учнів у читальній залі бібліотеки - правовий куточок "Знай свої права - виконуй обов'язки"


Правовий лекторій "Діти: злочин і кара"

13.12.2017 року викладачем Колєсніковою Т.Г. був проведений правовий лекторій "Діти: злочин і кара". Виконання різноманітних інтерактивних вправ допомогли учням дійти висновку, що будь-які антисоціальні дії призведуть до покарання.


Ділова гра "Я - людина, а, отже, маю право"  

11.12.2017 викладачем Улізько М.М, у групі 218 проведено гру "Я-людина, а,отже, маю право",  під час якої учні демонстрували свої знання з правознавства, розігрували життєві ситуації,обговорювали вирішення конфліктних питань


Виховна година у рамках акції "16 днів проти насилля"

 

8.12.2017 року відбулася зустріч із спеціалістом  Полтавського  міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сурмач Юлією Василівною, яка поінформовала учнів про дії щодо попередження проявів насильства.Огляд художньої самодіяльності

22.11.2017 року в училищі відбувся конкурс художньої самодіяльності серед учнів першого курсу. Талановиті співаки, танцюристи, декламатори демонстрували свої здібності на сцені. 

Почесне журі визначилось з трійкою фіналістів - ними стали учні груп: 116 (ІІІ місце), ХТ-2 (ІІ місце) і 114 (переможці).

Призом глядацьких симпатій був відзначений учень групи 102 Наїнко Андрій.

 


Лінійка до Дня гідності і свободи

21 листопада українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.
Воно відзначається щороку згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
У навчальному закладі було проведено урочисту лінійку з нагоди свята.


Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках місячника правових знань, з 13 по 17 листопада 2017 року був проведений тиждень безпеки дорожнього руху, який завершився 17.11 виховною годиною з зазначеної тематики. Захід проводили працівники патрульної поліції і рятувальної служби.  

 


Обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів "Срібна підкова"


9.11.2017 року відбувся обласний фестиваль-конкурс юних вокалістів "Срібна підкова"  серед вихованців професійно-технічних навчальних закладів на базі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, участь у якому брав Микола Іщенко, учень групи 206. Серед 28 конкурсантів журі відзначило Миколу Дипломом лауреата першого ступеня.

Вітаємо його з перемогою і бажаємо гідного виступу на Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі юних вокалістів "Пісня над Бугом", який відбудеться 29-30 березня 2018 року у м. Хмельницькому.


 

День визволення України

У п'ятницю, 27.10.2017 року, в училищі проведений урок пам'яті "За Україну, за її долю, і честь, і волю, і народ", присвячений 73-ій річниці визволення України від нацистів, яку підготувала викладач історії Улізько М.М. На захід був запрошений визволитель України, полковник у відставці, ветеран Другої Світової війни, Дворцов Іван Тихонович, який розповів присутнім про важкий шлях, подоланий Україною на шляху до визволення і незалежності.

 

Революція на граніті

У середу, 25 жовтня 2017 року, у навчальному закладі відбулась година пам'яті "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест", яку підготувала та провела викладач Вакуленко Н.В.

75-та річниця створення УПА

У день 75- річниці створення Української Повстанської Армії, у суботу, 14 жовтня, учні навчального закладу відвідали військовий госпіталь спільно з членами Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини".  Учні мали змогу поглибити свої знання з історії створення УПА, поспілкуватися з бійцями, що проходять реабілітацію після перебування в зоні проведення Антитерористичної операції. 

 

Вихованці навчального закладу подякували нашим захисникам за мужність, подарували їм святковий коровай, виготовлений власноруч і висловили надію на їх швидке одужання, та повернення до мирного життя.


День захисника України

13.10.2017 року в училищі відбулась виховна година, приурочена святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню козацтва і Дню захисника України. На свято були запрошені гості. До слова була запрошена Кірпотіна Ніна Миколаївна, член координаційної ради Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини", яка представляє Полтавський осередок Організації Українських Націоналістів. Ніна Миколаївна розповіла про історію створення Української Повстанської Армії та її значення в період Другої світової війни. 

Про сьогодення Української армії присутнім розповів Демблюк Іван Володимирович - учасник Антитерористичної операції на сході України. 

Присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України


День визволення Полтави


День Здоров'я - 2017

Фото Игоря Геллы.

13.09 2017 був проведений День здоров'я, в програмі якого: привітання, біг 20 метрів, естафета з носилками, кульова стрільба, волейбол, футбол, перетягування канату, шашки, конкурс на найкращу кашу, плакатів щодо здорового способу життя і на кращий номер художньої самодіяльності.

Фото Игоря Геллы. Фото Игоря Геллы.

Фото Игоря Геллы. Фото Игоря Геллы.

День здоров'я залишив чимало яскравих вражень у учнів та працівників. Він став доброю традицією, що згуртовує дітей і налаштовує їх на здоровий спосіб життя

Фото Игоря Геллы.


1 вересня - День знань

1 вересня 2017 року у навчальному закладі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Знань.

 


"Європа - цивилізаційний вибір України"

Перший урок нового навчального року, за темою: "Європа - цивилізаційний вибір України", відбувся у актовій залі навчального закладу

 


Урок пам'яті і надії

5.05.2017 року в конференційній залі відбувся урок пам'яті і надії, присвячений перемозі над нацизмом у ІІ світовій війні. На заході був присутній свідок тих трагічних подій, полковник у відставці, Дворцов Іван Тихонович.  Незабутнє враження залишилось у присутніх після щирих слів ветерана, який закликав любити Батьківщину, робити все задля її захисту та процвітання. 

 

 Виховна година "Українська революція 1917-1921 рр в постатях її полководців - наших земляків"

12 квітня 2017 року в училищі відбулась виховна година "Українська революція 1917-1921 рр в постатях її полководців - наших земляків", яку підготувала та провела Кірпотіна Ніна Миколаївна, член координаційної ради Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини", яка представляє Полтавський осередок Організації Українських Націоналістів. Вона зупинилась на історичній постаті Аверкія Матвійовича Гончаренка, нашого земляка, українського військовика, командира українських частин у бою під Крутами. Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання. 


5-й Потяг Єднання України "Труханівська Січ"

16 березня 2017 року в стінах училища учні та працівники зустрічали школярів, волонтерів, громадських активістів та військових зі Східних, Південних та Західних областей України, які прибули в Полтаву на 5-ому Потязі Єднання України "Труханівська Січ". Шановні гості були ознайомлені з матеріальною базою навчального закладу, до їх уваги був запропонований святковий концерт. 

Що чекає на нас в майбутньому? Яким воно буде для нашої країни і для кожного з нас? На ці та інші питання спробували знайти відповідь учасники Акції та господарі дійства під час дискусії. 


14.03 - День українського добровольця

     14 березня 2017 року в День українського добровольця в навчальному закладі відбулась зустріч з Кирпотіною Ніною Миколаївною, членом координаційної ради Громадської спілки "Ліга громадських організацій "Громада Полтавщини"", яка представляє Полтавський осередок Організації українських націоналістів та Синягівським Тарасом Вікторовичом, депутатом Полтавської міської ради, представником Всеукраїнського об'єднання "Свобода", добровольцем батальйону "Айдар". Розповідь гостей викликала жвавий інтерес учнів. 


II Всеукраїнський (XIII Всекримський) конкурс ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя", присвячений пам'яті Лесі Українки.

11 березня 2017 року у м. Чернівці відбувся фінальний етап II Всеукраїнського (XIII Всекримського) конкурсу ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя", присвяченого пам'яті Лесі Українки. Навчальний заклад та Полтавщину у номінації "Вокал" представляв Євгеній Панков, учень групи 214, з піснею "Веснянка" на слова Лесі Українки, виконану акапельно. За рішенням журі Євгеній був визнаний переможцем та нагороджений дипломом першого ступеня. Наші щирі вітання Євгенію та його керівнику Ігорю Геллі. 

 


Регіональний етап II Всеукраїнського (XIII Всекримського) конкурсу ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя", присвячений пам'яті Лесі Українки.  

25 лютого 2017 року, у річницю з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся регіональний етап ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймося за нове життя". У ньому брав участь Євгеній Панков, учень групи 214, який за рішенням журі посів перше місце та був нагороджений дипломом першого ступеня. Вітаємо Євгенія та бажаємо йому вдалого виступу на Всеукраїнському етапі цього конкурсу, який відбудеться в м. Чернівці 11 березня 2017 року!

 

 


З 5.12.2016 по 9.12.2016 року учні навчального закладу брали участь у виховних заходах в рамках Всеукраїнського тижня права. Увазі учнів були запропоновані: книжкова виставка "Знати свої права, виконувати обов'язки", правовий КВК (для учнів групи 112), конкурс стіннівок "Право у нашому житті", юридична контора "Поважай закон", вікторина "Ми - український народ правової держави", заняття з використанням інтерактивних вправ "Жодного шансу насиллю в моєму житті", олімпіада з правознавства, правовий ринг "Права дитини".

7.12.2016 відбулася зустріч з Шевченком Олександром Миколайовичем, інспектором відділення поліції №1 Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області, щодо виконання обов'язків дітей та молоді, роль органів місцевого самоврядування в забезпеченні законності, правопорядку та попередження правопорушень серед неповнолітніх.


конкурс "Волонтер року"

5.12.2016 року учні навчального закладу брали участь у міському конкурсі "Волонтер року". Робота волонтерського загону "Добротворці" була спрямована на допомогу військовослужбовцям, які перебували та перебувають у зоні АТО. За підсумками конкурсу, волонтерський загін училища був відзначений кубком та дипломом за перемогу у зазначеній номінації.

 

Командир загону Прус Вікторія отримує нагороду.


21 листопада - День гідності і свободи

21.11.2016 року в училищі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня гідності і свободи. Ведучі зупинилися на історії свята. До присутніх звернулася директор навчального закладу, Корочанська Валентина Іванівна, яка закликала вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004, та у листопаді 2013 - лютому 2014 рр. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Щиро вітаємо всіх зі святом та бажаємо мирних днів!

 

 

 


17 листопада відбувся обласний конкурс виконавців естрадної пісні "Срібна підкова" серед учнівської молоді ПТНЗ. Панков Євгеній, учень групи 214, презентував увазі глядачів та журі пісню з репертуару Т. Петриненка "Україна". За результатами конкурсу він посів третє місце та був відзначений Почесною грамотою. 


Життя на продаж

Проблему торгівлі людьми висвітлила Северин Юлія Романівна, лектор громадської організації "Світло надії" 16.11.2016 року. У рамках виховної години нею були розкриті основні питання, які стосуються торгівлі людьми: її види, алгоритм дій людини, яка стала жертвою работоргівлі, ефективні превентивні дії, які слід вживати.


Відповідальність... Стосується кожного...

9 листопада 2016 року була проведена зустріч з Горінчоєм Олександром Сергійовичем, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Полтавській області, щодо відповідальності неповнолітніх за неправомірні та злочинні дії

 


Виховна година "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест"

17 жовтня 2016 року відбулася виховна година "Студентська революція на граніті - перший ненасильницький політичний протест",  яку підготували та провели учні 214 групи на чолі з викладачем Вакуленко Наталією Василівною. 

 

 


Урок мужності "Захисникам Вітчизни, борцям за незалежність - низький уклін"

​13 жовтня 2016 року з нагоди Дня захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва у актовій залі навчального закладу викладачем історії Колєсніковою Тамарою Григорівною був проведений Урок мужності "Захисникам Вітчизни, борцям за незалежність - низький уклін".

 

​Розпочалась виховна година із вітального слова директора училища Корочанської Валентини Іванівни.  На свято були запрошені поважні гості: старший лейтенант, Горай Олексій Володимирович, тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Полтавського міського військового комісаріату з виховної роботи; контрактник Збройних Сил України, в минулому волонтер громадської організації "Полтавська громада разом",  псевдо "Сталоне", Супрун Володимир Іванович.

 

 


Напередодні славетної дати - Дня визволення Полтави від нацистів, викладачем історії, Колєсніковою Тамарою Григорівною, був проведений урок мужності для учнів першого курсу за темою: "Серед святкових наших днів і дата звільнення Полтави", на який запрошений ветеран другої світової війни, визволитель України, полковник у відставці, Дворцов Іван Тихонович. Він побажав присутнім мирного неба над головою, процвітання Україні.   

 

 


День Здоров'я

20 вересня в рамках тижня фізичного виховання для учнів училища був проведений  "День здоров'я".

Учні навчальних груп на чолі з майстрами виробничого навчання і класними керівниками мали змогу провести день в оточенні чудової полтавської природи, позмагатись між собою у силі, мужності і спритності

Не обійшлося і без спортивних ігор, таких, як футбол, волейбол, стрільба та спортивні естафети

 

Звісно, наші учні довели, що вони є справжніми спеціалістами з приготування польової козацької каші

Змагання відбувались також і на розумових і мистецьких аренах - були проведені запеклі шахові баталії, конкурси плакатів, композицій з польових квітів і конкурс художньої самодіяльності. Переможці у кожній номінації нагороджені смачними призами, а найкращі артисти матимуть змогу виявити талант іще раз - подарують свої виступи глядачам на училищному святі з нагоди Дня працівника освіти.

 

Підсумовуючи проведений захід, можемо з упевненістю сказати, що він пройшов на високому рівні і у позитивному ключі, тому ми із задоволенням чекатимемо на нього наступного навчального року.


"Швидше! Вище! Сильніше!"

7.09.2016 вересня в рамках Олімпійського тижня був проведений олімпійський урок.
 

фізичного виховання Сухина О.П. ознайомила присутніх з історією Олімпійських ігор, досягненнями українських спортсменів, зокрема, полтавців. Закликала до необхідності дбати про фізичне здоров'я, готувати себе до захисту Вітчизни. ​


День знань
1 вересня в навчальному закладі відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року, на яких була присутня Левада Лідія Михайлівна, методист Навчально-методичного центру ПТО Полтавської області
В актовій залі увазі учнів був запропонований виховний захід "Від проголошення незалежності  - до нової України", підготовлений викладачем історії Улізько М.М.

 


Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів

"Подільська веселка"

9 та 10 червня 2016 року учні: Євгеній Панков та Олександр Капустянський, переможці огляду-конкурсу учнів та працівників ПНЗ "Нове покоління-2016," у супроводі керівника гуртка, Гелли І.О., брали участь у Всеукраїнському конкурсі виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів "Подільська веселка", якій відбувся у місті Кам'янець-Подільський. Учні отримали дипломи учасників конкурсу, Олександр Капустянський відзначений журі дипломом "За художнє трактування образу" та цінним подарунком.

 

 

 

 

 

 


 

 

Загальноучилищні батьківські збори

14.04.2016 р. в навчальному закладі були проведені загальноучилищні батьківські збори, присвячені питанням здоров'язбереження та життязбереження учнів. На зборах виступили:

Божко Світлана Володимирівна, капітан, інспектор відділення поліції №1 міста Полтави, щодо профілактики правопорушень та злочинів;  

Пашков Євгеній Володимирович, заступник начальника пожежної охорони Київського району міста Полтави, щодо пожежної безпеки учнів;

Бриль Володимир Олексійович, лікар-нарколог Полтавського обласного наркологічного диспансеру, з питання попередження та виявлення вживання наркотичних речовин

Василенко Людмила Миколаївна, начальник відділу соціально-культурної роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань: відповідальне батьківство, профілактика насилля в сім'ї.

Дервіш Діана Миколаївна, лікар-гінеколог першої міської лікарні, щодо профілактики небажаної вагітності та збереження репродуктивного здоров'я учнів. Розглядалися на зборах і інші питання, зокрема організація літньої виробничої практики влітку 2016 року (заступник директора з НВР Климко В.М.)


Заняття університету правових знань 

22.03.2016р. відбулося заняття університету правових знань для педагогічних працівників, яке провела Токарєва Лілія Леонідівна, головний спеціаліст територіального управління юстиції у Полтавській області. 


Година спілкування

 
 
 
 
Block title
 
Block content