Степанова Лідія Іванівна
Майстер I категорії
Педагогічний стаж 30 років
Закінчила Горлівський технікум радянської торгівлі.

 

Аксьонова Галина Іванівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 311
за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель»
Галина Іванівна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Конотопський інженерно – педагогічний
технікум»;
стаж роботи - 23 років.

 

Биба Тетяна Сергіївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 105
за професією «Кухар, офіціант».
Тетяна Сергіївна майстер -спеціаліст;
освіта – середня –спеціальна;
закінчила - «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи -11 років.

Гришин Валерій Михайлович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 108
за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель».
Валерій Михайлович майстер – І категорії;
освіта – середня –технічна;
закінчив - «СПТУ №13» м. Пологи
стаж роботи - 21 рік.

 

Заєць Наталія Валеріївна
- старший майстер
закінчила - «Полтавський університет споживчої
кооперації»
стаж роботи -4 роки.

Зубар Ірина Віталіївна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 215
за професією «Продавець продовольчих товарів, покоївка».
Ірина Віталіївна майстер - ІІ категорії;
освіта - середня – технічна;
закінчила –«СПТУ №3» м. Полтава;
стаж роботи - 16 років.

 

Полов'ян Марина Володимирівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 312
за професією «Кухар, кондитер»
Марина Володимирівна майстер - спеціаліст;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський комерційний технікум»;
стаж роботи - 1рік.

 

Квартник Наталія Вільгельмівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 2
за професією «Виробництво харчової продукції»
Наталія Вільгельмівна майстер - І категорії;
освіта - вища;
закінчила –«Харківський національний економічний
 університет»;
стаж роботи - 20 років.

Лебеденко Михайло Михайлович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 113
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Михайло Михайлович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Харківський індустріально-педагогічний
технікум»
стаж роботи -32 роки.

 

 

Нескоромна Оксана Павлівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 114
за професією «Кухар, кондитер»
Оксана Павлівна майстер – спеціаліст;
освіта – середня спеціальна;
закінчила - «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи - 7 років.

Новикова Олена Миколаївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 314
за професією «Кухар, офіціант»
Олена Миколаївна майстер – І категорії;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський кооперативний інститут»
стаж роботи – 17 років.

 

Погорілий Віктор Олександрович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 213
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Віктор Олександрович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Полтавський електро - технічний технікум»
стаж роботи – 23 роки.

Гнідаш Юлія Миколаївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 114
за професією «Кухар, кондитер»
Юлія Миколаївна майстер – спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавську державну аграрну академію»
стаж роботи - 1 рік.

Сірик Катерина Олександрівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 214
за професією «Кухар, кондитер»
Катерина Олександрівна майстер – ІІ категорії;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський університет споживчої
кооперації»
стаж роботи - 6 років.

Руденко Марія Дмитрівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 1
за професією «Виробництво харчової продукції»
Марія Дмитрівна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський комерційний технікум»;
стаж роботи - 22 роки.

 


Срібна Любов Василівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 101
за професією: «Агент з організації туризму, покоївка». 
Любов Василівна майстер - І категорії;
освіта -середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 20 років.

Тарасенко Ірина Олександрівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 103
за професією «Продавець продовольчих товарів, покоївка».
Ірина Олександрівна майстер - І категорії;
освіта -середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 26 років.

Фесенко Ігор Васильович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 111
за професією «Робітник з комплексного обслуговування
й ремонту будівель».
Ігор Васильович майстер – І категорії;
освіта – вища;
закінчив - «Полтавський Державний
педагогічний університет ім.. В.Г. Короленка»
стаж роботи -26 років.

Шапран Анатолій Борисович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 213
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Анатолій Борисович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Донецький індустріально - педагогічний
технікум»
стаж роботи – 26 років.

Бондарук Ніна Петрівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 116
за професією «Кухар, офіціант».
Ніна Петрівна майстер - спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Київський національний університет харчових
технологій»
стаж роботи – 1 рік.

 
 
 
 
 
Block title
 
Block content