Сайт Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги - Майстри в/н

Степанова Лідія Іванівна
Старший майстер
Майстер I категорії
Педагогічний стаж 30 років
Закінчила Горлівський технікум радянської торгівлі.


Булгаков Андрій Олександрович
Старший майстер
Майстер-спеціаліст
Педагогічний стаж 5 років
Закінчив ДПТНЗ «Полтавське ВПУ ім.. А.О. Чепіги»
Навчається на IV курсі Полтавської державної Аграрної академії
Лауреат Міжнародного конкурсу юніорів із кулінарного мистецтва і сервісу України.
(Київ-2011р.) – бронзова медаль
Лауреат VI міжнародного конкурсу кулінарного мистецтва «Смак життя» - «Срібна, бронзова медаль»
(м.Пафос, о.Кіпр, Греція – 2011р.)
Лауреат I чемпіонату по «Карвінгу» - золота медаль, кубок.



Аксьонова Галина Іванівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 311
за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель»
Галина Іванівна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Конотопський інженерно – педагогічний
технікум»;
стаж роботи - 23 років.


Биба Аліна Валеріївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 314
за професією «Кухар, офіціант»
Аліна Валеріївна майстер – спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський університет економіки та
торгівлі»
стаж роботи – 4 роки.


Биба Тетяна Сергіївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 105
за професією «Кухар, офіціант».
Тетяна Сергіївна майстер -спеціаліст;
освіта – середня –спеціальна;
закінчила - «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи -11 років.


Гришин Валерій Михайлович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 108
за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель».
Валерій Михайлович майстер – І категорії;
освіта – середня –технічна;
закінчив - «СПТУ №13» м. Пологи
стаж роботи - 21 рік.

Гутиря Ірина Іванівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 212
за професією «Кухар, кондитер»
Ірина Іванівна майстер – спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський кооперативний інститут»
стаж роботи - 4 роки.


Заєць Наталія Валеріївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 116
за професією «Кухар, офіціант».
Наталія Валеріївна майстер - спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський університет споживчої
кооперації»
стаж роботи -4 роки.


Зубар Ірина Віталіївна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 215
за професією «Продавець продовольчих товарів, покоївка».
Ірина Віталіївна майстер - ІІ категорії;
освіта - середня – технічна;
закінчила –«СПТУ №3» м. Полтава;
стаж роботи - 16 років.


Карпенко Людмила Юріївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 216
за професією «Кухар, офіціант»
Людмила Юріївна майстер – спеціаліст;
освіта – середня спеціальна;
закінчила - «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи -4 років.


Касян Марина Володимирівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 312
за професією «Кухар, кондитер»
Марина Володимирівна майстер - спеціаліст;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський комерційний технікум»;
стаж роботи - 1рік.


Кацай Юлія Вікторівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 112
за професією «Кухар, кондитер».
Юлія Вікторівна майстер – спеціаліст;
освіта – середня технічна;
закінчила - «Полтавське ВПУ ім.. А.О. Чепіги і студентка
ІІ курсу «Полтавського Державного педагогічного
університету ім.. В.Г. Короленка»
стаж роботи - 2 роки.


Квартник Наталія Вільгельмівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 2
за професією «Виробництво харчової продукції»
Наталія Вільгельмівна майстер - І категорії;
освіта - вища;
закінчила –«Харківський національний економічний
 університет»;
стаж роботи - 20 років.


Лебеденко Михайло Михайлович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 113
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Михайло Михайлович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Харківський індустріально-педагогічний
технікум»
стаж роботи -32 роки.


Магас Любов Іванівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 214
за професією «Кухар, кондитер»
Любов Іванівна майстер – І категорії;
освіта – середня-технічна;
закінчила - « ПТУ №11» м. Кременчук
стаж роботи -35 років.


Негрієнко Наталія Іванівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 115
за професією «Продавець продовольчих товарів, покоївка».
Наталія Іванівна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 29 років.


Нескоромна Оксана Павлівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 114
за професією «Кухар, кондитер»
Оксана Павлівна майстер – спеціаліст;
освіта – середня спеціальна;
закінчила - «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи - 7 років.


Новикова Олена Миколаївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 314
за професією «Кухар, офіціант»
Олена Миколаївна майстер – І категорії;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський кооперативний інститут»
стаж роботи – 17 років.


Обідіна Надія Миколаївна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 217
за професією «Пекар, кухар дитячого харчування»
Надія Миколаївна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 26 років.

Олексієнко Людмила Володимирівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 102
за професією «Кухар, кондитер».
Людмила Володимирівна майстер -І категорії;
освіта – середня –спеціальна;
закінчила- «Полтавський комерційний технікум»
стаж роботи -15 років.


Підгорна Ганна Олександрівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 211
за професією «Робітник з комплексного обслуговування
й ремонту будівель».
Ганна Олександрівна майстер – ІІ категорії;
освіта – середня - спеціальна;
закінчила - «Полтавський електро-технічний технікум»
стаж роботи -7 років.


Погорілий Віктор Олександрович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 213
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Віктор Олександрович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Полтавський електро - технічний технікум»
стаж роботи – 23 роки.


Прокопенко Юлія Миколаївна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 114
за професією «Кухар, кондитер»
Юлія Миколаївна майстер – спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавську державну аграрну академію»
стаж роботи - 1 рік.


Пупенко Катерина Олександрівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 214
за професією «Кухар, кондитер»
Катерина Олександрівна майстер – ІІ категорії;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський університет споживчої
кооперації»
стаж роботи - 6 років.


Руденко Марія Дмитрівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 1
за професією «Виробництво харчової продукції»
Марія Дмитрівна майстер - І категорії;
освіта - середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський комерційний технікум»;
стаж роботи - 22 роки.


Спорник Людмила Вікторівна

- майстер виробничого навчання учнів групи № 112
за професією «Кухар, кондитер».
Людмила Вікторівна майстер - спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Полтавський університет споживчої
кооперації»
стаж роботи -3 роки.


Срібна Любов Василівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 101
за професією: «Агент з організації туризму, покоївка». 
Любов Василівна майстер - І категорії;
освіта -середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 20 років.


Тарасенко Ірина Олександрівна
– майстер виробничого навчання учнів групи № 103
за професією «Продавець продовольчих товарів, покоївка».
Ірина Олександрівна майстер - І категорії;
освіта -середня – спеціальна;
закінчила –«Полтавський технікум радянської торгівлі»;
стаж роботи - 26 років.

Фесенко Ігор Васильович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 111
за професією «Робітник з комплексного обслуговування
й ремонту будівель».
Ігор Васильович майстер – І категорії;
освіта – вища;
закінчив - «Полтавський Державний
педагогічний університет ім.. В.Г. Короленка»
стаж роботи -26 років.


Шапран Анатолій Борисович
- майстер виробничого навчання учнів групи № 213
за професією «Слюсар з ремонту автомобілів,
електрозварник ручного зварювання».
Анатолій Борисович майстер – І категорії;
освіта – середня спеціальна;
закінчив - «Донецький індустріально - педагогічний
технікум»
стаж роботи – 26 років.


Шимошенко Ніна Петрівна
- майстер виробничого навчання учнів групи № 116
за професією «Кухар, офіціант».
Ніна Петрівна майстер - спеціаліст;
освіта – вища;
закінчила - «Київський національний університет харчових
технологій»
стаж роботи – 1 рік.


 
 
 
 
Block title
 
Block content