Бібліотека ДПТНЗ "Полтавське ВПУ ім. А. О. Чепіги" - інформаційно-загальноосвітній і культурний центр навчального закладу,


запрошує шанувальників книги
в свій інформаційний простір:
сайт регулярно поповнюється
новим позитивним контентом.
Бібліотека та світ книги відкриті для вас!

 


Чекаємо вас в бібліотеці за адресою:
м. Полтава, вул. Курчатова 15


Ласкаво просимо!

 

Новини Бібліотеки

Листопад 2018

 

«Патон – гордість України!»

Про життя великого вченого , якому виповнюється 100р. з дня народження

говорила бібліотекар з учнями групи 102, м/р Тарасенко І.В. під час роботи КВД.

 

«Слово наше рідне - слово українське»

    9 листопада — День української мови та писемності. Ми, разом з учнями 102 гр. долучилися до урочистого відзначення цієї славної дати та мали змогу переконатися в тому, що мова — це безцінний дар, який треба шанувати, як батька і матір, родину і батьківщину..

Жовтень 2018

Засідання обласної секції бібліотекарів ЗП(ПТ)О на тему

 «Бібліотека web 2:0: інноваційна модель бібліотечного сервісу.

 

25 жовтня 2018 року учасники семінару мали змогу ознайомитися з  кейс-технологіями бібліотеки Полтавського ВПУ ім. А.О. Чепіги (бібліотекар Юхно Л.П.).

Історична перерва:

«Козацтво на теренах історії України» була проведена для учнів  118 гр

Відеоподорож:

 

« Вивчення англійської мови – стратегічний крок до євроінтеграції» - до такого висновку дійшли учні разом з бібліотекарем та викладачем Гонтарюк Н.О.

 

Літературний вечір-портрет «Учитель добра і краси»

 

3.10.18 у читальній залі бібліотеки ДПТНЗ «ПВПУ ім. А. О. Чепіги» відбувся захід для учнів гр.112, присвячений 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського. Завідувачка бібліотекою училища Юхно Л. П. розповіла про життєвий і творчий шлях Василя Олександровича. Гостя заходу - Головний бібліотекар абонемента ПОУНБ імені І. П. Котляревського Величко З. А. ознайомила учнів з його педагогічними роботами. До літературного вечору була оформлена тематична виставка «Вічні людські цінності у творчості В. Сухомлинського».

 

Літературний конкурс «Криниця людської мудрості В.О. Сухомлинського»

 

5.10.18 учням гр.316 бібліотекар та викладач української мови та літератури Кирій Л.В. намагалися прищепити любов до читання творів письменника під час проведення заходу.

«Оповідання Сухомлинського»

10.10.18 бібліотекар Юхно Л.П. провела літературний інтерактивний кейс-урок. Було цікаво і повчально!

 

Вересень 2018

День знань - особливе свято!

Адже він до книжки, до знань закликає,

Щоб учився тут кожен й мужнів.

Бібліотека запрошує до себе в гості. Читачі мають змогу взяти книги, матеріали з книжкових виставок, користуватися тематичними папками, мультимедійною картотекою.

 

Червень 2018

В читальній залі бібліотеки читачів чекають книги з тематичних виставок та папок

               

            

«День Міжнародного захисту дітей»     

  

1.06. 18р. бібліотекар підготувала для учнів інформаційне повідомлення

Травень 2018

                         Військово-патріотичне виховання необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливо.

      Бібліотека  направляє  свої  зусилля  на  поглиблення  знань  учнів  про Україну, національні символи, почуття патріотизму, любов до рідного краю, його  історичного  минулого  і  сучасного.  Масові  заходи  спрямовані  на  збереження  пам’яті  про  подвиг українського народу в роки війни, формування свідомих громадян України з якостями громадянина і патріота.   Саме цій темі був присвячений історичний портал: «Завтра була війна».


Прес – конференція: «Євросоюз і Україна: плідна співпраця»

    2.05.2018р. в стінах читальної зали бібліотеки відбувся захід за участю учнів 218 гр. В ході заходу були продемонстровані відео презентації з означеної теми.  Насамкінець -  огляд книг «Україна: інтеграція в Європу».

 

Квітень 2018

                                             Місячник з охорони праці

  Бібліотекар взяла активну участь в місячнику з охорони праці і організувала:

-  Куточок з охорони праці: «Охорона праці ».

- Перегляд учнівських презентацій з охорони праці.

- Виставка фахових журналів з охорони праці:

  • «Охорона праці».
  • «Безпека життєдіяльності»
    .

     Шановні друзі, бережіть своє життя, здоров’я, будьте готові надати першу медичну допомогу потерпілим, вивчайте "Охорону праці" та набувайте корисних знань!

 

 

Вечір – зустріч з майстринею пера

    Незабутні враження  залишило в серцях  учнів   спілкування з  поетесою Гринь Надією Іванівною, яка розповіла всім присутнім про свій життєвий і творчий шлях, поділилася своїм творчим запалом та великими планами на майбутнє. Читання  творів  у виконанні автора викликало бурю емоцій і вдячних аплодисментів слухачів.

 

 

Березень 2018

Бібліохвилина: «Театр. Театр…»  дала змогу поглибити знання про життя і творчість корифеїв українського театру.

 

Шевченківські дні

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.  Щороку в  бібліотеці ми відзначаємо  день народження Кобзаря. І цього року заздалегідь в читальній залі бібліотеки оформлено книжкову виставку - вшанування: «Шевченкове слово». Цікаво пройшла відеоподорож : «Перша подорож на Україну»  під час якої всім присутнім  бібліотекар про окремі  миті життя вірного сина свого народу - Тараса Григоровича Шевченка.

 


 

Лютий 2018

День юного патріота

Патріоти своєї держави - це свідомі громадяни. Люди, які пам’ятають своє коріння й шанують пам'ять предків, громадяни, які готові в будь - який момент віддати своє життя за Батьківщину. Саме про це вів мову бібліотекар під час проведення заходу на Клубі вихідного дня «Джерело».

Січень 2018

Бій за майбутнє України

29 січня – День пам'яті полеглих у бою під Крутами. Саме цій даті бібліотекар Юхно Л.П. присвятила історичне досьє : «Їх – юних сміливців лиш жменька була – із серцем із сталі і духом граніту!»

День  відкритих дверей

 

  Майбутні абітурієнти та їхні батьки мають змогу  поспілкуватися з  членами педагогічного колективу, отримати відповіді на усі важливі питання.  

   Вступники можуть відвідати  аудиторії, лабораторії, бібліотеку; ознайомитися

 з цікавими поробками учнів та проглянути книги з кулінарного мистецтва.

Клуб вихідного дня «Джерело»

     Відпочити, побути разом, і при цьому щоб було цікаво, корисно, весело. Тож ласкаво запрошую учнів  до  участі  у заходах, які будуть проводитися учнями під час зустрічей на   Клубі вихідного дня «Джерело»( згідно плану заходів на зимові канікули 2017 – 2018 н. р.).

Жовтень - Грудень 2017

«Земля — колиска розуму»

Саме під такою назвою пройшов в бібліотеці  екологічний  коловорот для учнів 213 групи.


                                                   КВД «Джерело»

    2.12.2017 р. бібліотекар  разом з учнями 112 групи на чолі з майстром в/н Гвізджинською Н.М. присвятили свою зустріч   Дню прав людини ( Круглий стіл: «Права  людини. Права дитини»).  Під сам кінець - виставка – роздум: «Є права у кожного із нас»

 


                                            Ерудит  - шоу: «Еврика»

      Тиждень математики і фізики в бібліотеці  розпочався з тематичного книжкового  перегляду: «Про що не розповіли підручники з математики ». І продовжився  заходом, в якому взяли участь учні групи №105.


«Вкраїна 20 століття: рік 33»

До Дня пам’яті жертв голодоморів для учнів, що проживають в гуртожитку

Бібліотекар провела вечір пам’яті, що супроводжувався демонстрацією презентації: «Голодомор 1932-1933 р. р. – геноцид українського народу»

 


Патріотичний репортаж:  «Україно! Честь і слава синам твоїм.

 Козацтво в історії України»

12.10.17 бібліотекар

                Юхно Л.П.

Долгополов В.В.


«Бібліотека за здоровий спосіб життя»

      Під таким девізом пройшла  обласна декада бібліотек.. До уваги користувачів була представлена низка  заходів, в яких учні навчального закладу мали змогу взяти участь.  

     Широкого розголосу  набули такі інтерактивні форми роботи, як:уроки здоров’я: «Бути здоровим  без звичок шкідливих», шок - урок: «Годі палити – націю губити, які бібліотекар підготував і провів разом з викладачем біології Василевською В.В.         


Одним з інновацій став бібліовеббінг: «Про шкідливість паління», який розробила самостійно бібліотекар. Захід супроводжувався авторською презентацією: «Дим, що забирає здоров’я». Також до уваги учнів були представлені перегляди літератури за темами: «Не перейти межу» та « Куріння – зроби свій вибір на користь здоров’я». Насамкінець гостя заходу головний бібліотекар відділу абонементу ПОУНБ імені І.П. Котляревського Величко З.А. зробила огляд літератури, що висвітлює фатальність наслідків не лише тютюнопаління, але й алкоголізму та наркоманії.


    

  Учні, що проживають в гуртожитку навчального закладу,  зацікавлено віднеслися до участі в діалозі - суперечці: «Шкода здоров’ю. Енергетичні напої».


 

   Вікторина  – застереження: «ВІЛ-інфекція: межа, за якою морок»

 

Під час проведення заходу  в  Клубі вихідного дня бібліотекар продемонструвала авторську презентацію:  « Шлях до безодні».


«Здоровий спосіб життя сьогодні – активне довголіття в майбутньому» під таким девізом пройшов олімпійський  урок, в якому взяла участь і бібліотекар. 

 

Вересень 2017


Куточок з охорони праці: «Охорона праці та безпека життєдіяльності»

27.09.17 в читальній залі  бібліотеки оформлено новий куточок з охорони праці: «Охорона праці та безпека життєдіяльності».


До  Всеукраїнського Дня бібліотек пройшов ряд заходів:

        Мета: дати відомості про книгу – історичну пам’ятку людства та історію її виникнення; популяризувати читання літератури, збагачувати знання учнів засобами залучення до книги; формувати щоденну потребу у читанні книги; сприяти духовному збагаченню особистості, підвищенню культурного рівня.

- Бібліосходинки: «Друзі книги».

 - Книжкова виставка: « Книгозбірня – інформація – знання – успіх».       

- Бібліотечний урок: «Бібліотечно - бібліографічні  знання – учням».        

- Віртуальний круїз: «Кращі бібліотеки світу» та інші, згідно річного плану бібліотеки.

 


Урок мужності: «Серед святкових наших дат є дата звільнення Полтави»

Книжкова виставка – репортаж : «Перлини землі  Полтавської»

  відкрила  ряд заходів, присвячених Дню рідного міста.

      

Бібліотекар взяла участь у  Вахті пам’яті: «Пам’ятаєш, Земле? Земле, не забудь…»  ( 22.09.17 для учнів 1-го курсу).


Літературно-історичний портрет:  «Портрет Скоропадського на тлі часу»

      Утворення і функціонування однієї з державних формацій доби Української революції — гетьманату Павла Скоропадського бібліотекар Юхно Л.П. і бібліотекар Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського розглянули під час заходу, присвяченого

100 – р. революції  1917-1921р.р. 21.09.17 разом з учнями 114гр.


День Знань

 
 
 
 
Block title
 
Block content